Poprzysięgła "zemstę" na Michale Szpaku. Zadał przyjaciółce "cios w plecy"

Poprzysięgła "zemstę" na Michale Szpaku. Zadał przyjaciółce "cios w plecy" Źródło: Instagram / violetoliferuk

Michał Szpak przyznał, że jedna z uczestniczek castingów do The Voice of Poland to jego przyjaciółka. Później wyrzucił ją z programu. Dziewczyna nie zostawiła sprawy bez komentarza.

Michał Szpak jest jednym z jurorów w aktualnej edycji programu The Voice of Poland. Na castingu pojawiła się jego bardzo dobra przyjaciółka. Dziewczyna marzyła o wielkim finale, niestety musiała się pożegnać z programem tuż przed odcinkami na żywo. Postanowiła skomentować sprawę i w emocjonalnym poście na Instagramie zwróciła się bezpośrednio do wokalisty.

Michał Szpak przyznał, że uczestniczka castingu to jego znajoma

Viola Oliferuk w bardzo emocjonalnym wpisie na Instagramie poinformowała bliskich i fanów o tym, że została wyrzucona z programu i nie pojawi się w odcinkach na żywo. 

- Stało się... WYWALIŁ MNIE!!! - npisała na samym początku.

Młoda wokalistka jest od wielu lat przyjaciółką Michała Szpaka. Podziękowała wszystkim wspierającym ją osobom i wyznała, że czas spędzony w programie był dla niej wyjątkowy. Zapowiada, że nie podda się i będzie walczyć o marzenia. Teraz już wie, że śpiewanie, to jej jedyna prawdziwa pasja i nie ma zamiaru z niej rezygnować. 

- Dziękuję za ten przecudowny czas w programie. Nauczyłam się bardzo dużo i poznałam cudownych ludzi. To był jeden z najlepszych momentów w moim życiu, które sprowadziły mnie z powrotem do czegoś, co kocham robić od momentu, gdy byłam marzycielem. Urodziłam się po to, żeby być na scenie, koniec kropka. Moje pasja jest silniejsza, więc ja uciekam do studia i walczę o swoje pierwsze dziecko! - kontynuuje we wpisie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak wyrzucił ją z programu tuż przed odcinkami na żywo

W dalszej części postu zwraca się bezpośrednio do swojego przyjaciela, wokalisty Michała Szpaka. Obiecuje mu, że jeszcze pożałuje swojej decyzji o wyrzuceniu jej z The Voice of Poland. W akcie zemsty postanowiła... nagrać cover jego piosenki w swojej autorskiej interpretacji. 

- Pożałujesz tego! Cover to prezent niespodzianka dla Ciebie. Moja ulubiona Twoja piosenka w mojej interpretacji... - zagroziła wokaliście Viola.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Podziękowała przyjacielowi za wsparcie i za to, że zawsze stoi u jej boku. Jak widać nie ma mu za złe, ze zdecydował o usunięciu jej z programu.

- Psiapsi, chcę Ci podziękować za to, że jesteś przy mnie, i że zawsze mogę na Ciebie liczyć! Jesteś prawdziwym przyjacielem! Kocham Cię moja psiapsi-psiapsi-siostro forever and ever! - napisała dziewczyna, w bezpośredni sposób zwracając się do Michała Szpaka.


Instagram / violetoliferuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News