Michał Szpak protest kobiet
Piotr Molecki/East News
Irmina Jach - 2 Listopada 2020

Michał Szpak protestował pod domem Kaczyńskiego. TVP natychmiast zareagowało, mamy komunikat stacji

Michał Szpak w ostatnich dniach pokazał, że pomimo wyraźnych powiązań zawodowych ze stacją TVP, wspiera kobiety biorące udział w Ogólnopolskim Strajku Kobiet. Charakterystyczny wokalista włączył się do akcji protestacyjnej, która rozegrała się pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Władze stacji nie mogły pozostać bierne, natychmiast zareagowano.

Michał Szpak wraz z uczestniczkami Ogólnopolskiego Strajku Kobiet protestował pod willą Jarosława Kaczyńskiego. TVP zdecydowało się na wystosowanie szybkiego komentarza.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Michał Szpak wziął udział w proteście kobiet

W sobotę, 31 października, przed blokiem przy ulicy Adama Mickiewicza w Warszawie, naprzeciwko willi Jarosława Kaczyńskiego, odbył się nietypowy performance w którym udział wzięły gwiazdy takie jak: Natalia Przybysz, Michał Szpak, Maria Sadowska Krzysztof Zalewski i Ralph Kamiński. Wydarzenie "Dziady na Mickiewicza" wzbudziło ogromne zainteresowanie.

Około godziny 17:00 organizatorzy zapalili światła w kilku mieszkaniach w bloku. Na parapetach pojawiły się ogromne głośniki. Na niektórych szybach naklejono emblematy OSK I hasła, które towarzyszą protestom. Przed budynkiem zebrało się setki osób. Do samego końca nikt nie wiedział, czego się spodziewać. Na Facebooku zamieszczono jedynie lakoniczny opis akcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Po godzinie rozpoczęło się wspólne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza. Z okien leciał sceniczny dym, a aktorzy odpalali race. Tuż po fragmencie o Pasterce Zosi, aktorzy przerwali na chwilę lekturę i krzyczeli w rytm elektronicznej muzyki hasło: "Moje ciało, mój wybór!".

Tuż po zakończeniu odczytów na scenę wkroczył Michał Szpak i jego sceniczni przyjaciele. Artyści zdecydowali się na zaśpiewanie utworu "Imagine" Johna Lennona. Występ porwał zgromadzonych, którzy zaczęli wykrzykiwać wolnościowe hasła. Dołączyli do nich piosenkarze, skandując: "Panie Kaczyński, chcemy jednego świata. Nie podzielisz nas".

Fani charakterystycznego wokalisty, którzy obserwowali wydarzenie w mediach społecznościowych, obawiali się, że spontaniczny występ może poważnie zaszkodzić ich ulubieńcowi. Michał Szpak jest obecnie związany zawodowo z telewizją TVP, która wyraźnie sprzyja rządzącej partii.

Piosenkarz zasiada za stołem jurorskim programu "The Voice of Poland", gdzie ocenia występy wokalne uczestników i przygotowuje ich do rywalizacji scenicznej. Wielbiciele nie są pewni, czy tak otwarta manifestacja poglądów politycznych była dobrym pomysłem.

Dziennikarze portalu Plejada zdecydowali się na napisanie wiadomości do zarządu Telewizji Polskiej. Zapytali, czy władze planują zmiany w obsadzie show rozrywkowego. Odpowiedź, którą otrzymali, okazała się być zaskakująca.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu

2. Ministerstwo Edukacji wydało pilny komunikat. Wiele osób będzie zdruzgotanych ich nagłą decyzją

3. Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy wszystkich Polaków

- The Voice of Poland« to najpopularniejszy muzyczny talent show w Polsce, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jedenasta edycja programu gromadzi przed telewizorami miliony Polaków i pozostaje niekwestionowanym liderem pasma. Skład trenerski 11. edycji "The Voice of Poland" pozostaje bez zmian. Program wchodzi w etap, w którym czworo uczestników z drużyny każdego trenera będzie walczyło o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. W najbliższą sobotę zobaczymy etap Nokaut, po którym poznamy wszystkich finalistów muzycznego talent show - napisano w oświadczeniu.

Wszystko wskazuje na to, że wyrażanie osobistych poglądów i poparcie okazane Polkom, które od kilku dni protestują w związku z ogłoszeniem skandalicznego wyroku Trybunału Konstytucyjnego na temat niezgodności aborcji eugenicznej z Konstytucją RP, nie wpłynie w żaden sposób na dalszą karierę zawodową Michała Szpaka. TVP postanowiło kontynuować program "The Voice of Poland" w niezmienionej formie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrważające szczegóły akcji ratunkowej owczarków. Umierały w warsztacie samochodowym, zawiadomione służby nie zrobiły nic
  2. Ryan Giggs zatrzymany przez policję. Legenda Manchesteru United została aresztowana
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. TVP z kolejną wpadką. W wiadomościach cytowali wpis liderki Strajku Kobiet z Twitera. Okazał się fałszywy
  7. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wprost/Gazeta Wyborcza/Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News