Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"

Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland" Źródło: fot. wikimedia.org/Albin Olsson

Michał Szpak już po raz trzeci zasiądzie w fotelu trenera w programie "The Voice of Poland". Niestety z planu produkcji nadpływają bardzo niepokojące informacje.

Michał Spak ponownie pojawi się na planie najnowszej edycji muzycznego show. TVP wprowadza poważne zmiany w obsadach wielu swoich programach i dotyczy to również trenerów w "The Voice of Poland". Widać po tym ewidentnie, że stacja chce zachęcić młodszą widownię do oglądania swojego programu i dlatego też stawia przede wszystkim na najpopularniejszych wykonawców młodego pokolenia.

Mogłoby się wydawać, że młodzi artyści bardzo szybko znajdą między sobą wspólny język, ale niestety z planu programu napływają informacje o konflikcie pomiędzy Michałem Szpakiem i Margaret, która debiutuje jako trenerka w tej edycji.

Michał Szpak skonfliktowany w Margaret

Pierwszy tego typu informacje przedstawił na swoich łamach Fakt, który powołuje się na osobę, która ma pracować na planie programu. Wedle jej słów Michał Szpak po odejściu starszej części trenerów poczuł się bardzo pewnie i zaczął się wywyższać nad swoimi kolegami z branży.

Co więcej, muzyk najbardziej ma się czepiać Margaret. Wokalista ma cały czas wchodzić jej w słowo i komentować wypowiedzi piosenkarki, co bardzo złości jurorkę. W końcu tak samo jak Michał Szpak jest trenerką w tym programie, a nie jego uczestniczką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni - donosi informator Faktu.

Ciężko powiedzieć, czy pierwsze odcinki programu ukażą nam konflikt pomiędzy wokalistami, ponieważ nie są one emitowane na żywo. Dlatego też montażyści mogą usunąć wszystkie najostrzejsze fragmenty z przesłuchań. Jednak tego typu elementy na pewno przyciągnęłyby przed telewizory wielu widzów chcących zobaczyć, jak będzie przebiegać cała rywalizacja w momencie, kiedy trenerzy nie mogą znaleźć wspólnego języka.

Kolejną ciekawą kwestią jest to, w jaki sposób będą się do tego odnosili pozostali trenerzy, bo przecież Margaret i Michał Szpak to nie jedyne gwiazdy, które zobaczymy w programie. Mimo wszystko TVP może postawić tym razem na kontrowersje i ukazać nam jurorów z większą ilością temperamentu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  4. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  5. Wiktoria Gąsiewska szaleje bez stanika. Gorące zdjęcie gwiazdy Rodzinka.pl w sieci
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  7. Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji
  8. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News