Awantura w TVP na żywo. Szejnfeld uderzył w Rachonia i wyszedł ze studia

Awantura w TVP na żywo. Szejnfeld uderzył w Rachonia i wyszedł ze studia Źródło: Fot. YouTube

Program "Minęła 20", którego prowadzącym pozostaje niezmiennie Michał Rachoń, jest jednym z najważniejszych punktów ramówki TVP Info. Co ciekawe, to właśnie w jego czasie doszło do zadziwiającej awantury, której głównymi postaciami stali się dziennikarz oraz europoseł Adam Szejnfeld.

Rachoń zaprosił do rozmowy deputowanego Parlamentu Europejskiego z ramienia PO, aby podjąć temat unijnego budżetu oraz ewentualnych cięć finansowych wobec Polski ze względu na zasady praworządności. Aby bronić stanowiska Prawa i Sprawiedliwości w tej sprawie, dziennikarz rozpoczął spotkanie od wyemitowania przemówienia Michała Boniego, które nazwał "donosem".

Michał Rachoń w centrum awantury

To stwierdzenie ewidentnie nie spodobało się Szejnfeldowi. Poza tym europoseł był wściekły, gdyż musiał czekać kilkanaście minut na rozpoczęcie rozmowy, ponieważ Rachoń w tym czasie opowiadał widzom o pozytywach rządów PiS. - Jakim prawem wystąpienia eurodeputowanych, posłów wybranych w wolnych, demokratycznych wyborach określa pan pojęciem "donosów"? - zapytał polityk. - Robię to prawem, które nazywa się prawem wolności mediów - odpowiedział pewny siebie Rachoń.

Zaskakująca kłótnia na żywo

Wtedy jednak rozpoczęła się kłótnia, która ostatecznie zakończyła się przedwczesnym wyjściem Szejnfelda. - Od 15 minut tu czekamy na tę rozmowę, ale od 15 minut mam nieprzyjemność słuchania tego, co pan opowiada, to jest partyjna propaganda, a nie dziennikarstwo i ja w tym nie będę brał udziału. Przepraszam bardzo widzów. Z dużym szacunkiem do widzów, ale nie z szacunkiem do pana, żegnam - stwierdził ostatecznie europoseł, po czym odszedł sprzed kamery.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Właśnie intronizowano Jezusa Chrystusa na Króla Polski. „Jezus kazał nam to zrobić 90 lat temu”
  2. Giertych uderzył w Biedronia. Ale prezydent tak mu odpowiedział, że Romanowi spadły kapcie
  3. Nic dziwnego, że Duda to ukrywał. Prezydent ma wstydliwy, prywatny sekret
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News