Awantura w TVP na żywo. Szejnfeld uderzył w Rachonia i wyszedł ze studia

Awantura w TVP na żywo. Szejnfeld uderzył w Rachonia i wyszedł ze studia Źródło: Fot. YouTube

Program "Minęła 20", którego prowadzącym pozostaje niezmiennie Michał Rachoń, jest jednym z najważniejszych punktów ramówki TVP Info. Co ciekawe, to właśnie w jego czasie doszło do zadziwiającej awantury, której głównymi postaciami stali się dziennikarz oraz europoseł Adam Szejnfeld.

Rachoń zaprosił do rozmowy deputowanego Parlamentu Europejskiego z ramienia PO, aby podjąć temat unijnego budżetu oraz ewentualnych cięć finansowych wobec Polski ze względu na zasady praworządności. Aby bronić stanowiska Prawa i Sprawiedliwości w tej sprawie, dziennikarz rozpoczął spotkanie od wyemitowania przemówienia Michała Boniego, które nazwał "donosem".

Michał Rachoń w centrum awantury

To stwierdzenie ewidentnie nie spodobało się Szejnfeldowi. Poza tym europoseł był wściekły, gdyż musiał czekać kilkanaście minut na rozpoczęcie rozmowy, ponieważ Rachoń w tym czasie opowiadał widzom o pozytywach rządów PiS. - Jakim prawem wystąpienia eurodeputowanych, posłów wybranych w wolnych, demokratycznych wyborach określa pan pojęciem "donosów"? - zapytał polityk. - Robię to prawem, które nazywa się prawem wolności mediów - odpowiedział pewny siebie Rachoń.

Zaskakująca kłótnia na żywo

Wtedy jednak rozpoczęła się kłótnia, która ostatecznie zakończyła się przedwczesnym wyjściem Szejnfelda. - Od 15 minut tu czekamy na tę rozmowę, ale od 15 minut mam nieprzyjemność słuchania tego, co pan opowiada, to jest partyjna propaganda, a nie dziennikarstwo i ja w tym nie będę brał udziału. Przepraszam bardzo widzów. Z dużym szacunkiem do widzów, ale nie z szacunkiem do pana, żegnam - stwierdził ostatecznie europoseł, po czym odszedł sprzed kamery.  1. Właśnie intronizowano Jezusa Chrystusa na Króla Polski. „Jezus kazał nam to zrobić 90 lat temu”
  2. Giertych uderzył w Biedronia. Ale prezydent tak mu odpowiedział, że Romanowi spadły kapcie
  3. Nic dziwnego, że Duda to ukrywał. Prezydent ma wstydliwy, prywatny sekret
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu