Michał Piróg ostro reaguje na wypowiedzi polityków: "PiS jest jak Hitler"

Michał Piróg ostro reaguje na wypowiedzi polityków: "PiS jest jak Hitler" Źródło: .

Michał Piróg nie ma zamiaru spocząć w dyskusji pomiędzy nim a politykami. Nagonka na środowiska homoseksualne od jakiegoś czasu jest wręcz wzmożona, a Piróg, jako nie wstydzący się swojej orientacji gej, poważnie się wściekł.

Michał Piróg nie chce siedzieć cicho, więc wykorzystuje swoje zasięgi do pokazania, że słowa polityków godzą w dobre imię i uczucia osób o odmiennej orientacji. Tym razem jednak podzielił ludzi swoją wypowiedzią, porównując prawicową partię do niemieckiego dyktatora.

Michał Piróg nie przebiera w słowach

Artysta czuje urazę przez słowa Kai Godek, która wprawiła wszystkich w osłupienie swoją opinią, że osoby homoseksualne chcą adoptować dzieci tylko po to, by je molestować i gwałcić. Michał Piróg nie wytrzymał i szybko wystosował ripostę na swoim profilu na Facebooku.

- Proszę i czekam na przeprosiny. Nie jestem pedofilem droga Pani. Zapewne tak jak Pani nie jest escortą puszczającą się za prezenty i wystawne życie (przecież są takie kobiety). Wyjątki nie stanowią reguły. Pedofilia nie ma seksualności. A opieranie się na danych grupach typu księża (sami mężczyźni) to jak stwierdzenie, że górnik jest niepłodny bo nie bywa w ciąży - napisał.

Miarka się przebrała. PiS zachowuje się jak niemiecki dyktator?

Zachowanie Michała związane jest z ostatnimi, kluczowymi wypowiedziami konserwatywnych polityków. Kaja Godek stwierdziła, że homoseksualizm jest zły, bo przy molestowaniu dzieci 5 na 6 przypadków ma charakter pederastyczny.

Krystyna Pawłowicz znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi uznała, że homoseksualiści robią się zuchwali i chcą molestować cudze dzieci. Według niej odmienna orientacja to choroba i takie osoby powinno wysyłać się na terapię.

Michał Piróg nie wytrzymał obelg celowanych prosto w niego i urągających mu, umieścił więc na Instagramie zdjęcie z napisem: "PiS jest jak Hitler, on też nienawidził Żydów i homoseksualistów". Dodał też notatkę o treści: "Polityka nagonki w poprzednich wyborach szczucie i zastraszanie na uchodźców a tym razem na Żydów społeczeństwo LGBT i UE ... już Hitler na tym bazował. Wskazując palcem i strasząc danymi grupami mniejszościowymi".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To podzieliło internautów niemal natychmiast. Niektórzy mieli mu za złe, że miesza w to Żydów, kiedy PiS nie jest do nich negatywnie nastawiony. Inni twierdzili, że takie porównanie do zbrodniarza to kompletne przegięcie. Pojawiły się też głosy uznania, że ktoś w końcu powiedział o tym głośno.

Fot. instagram.com/michalpirog

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  3. Ciężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporem
  4. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąba powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe
  5. Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące
  6. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie

Źródło: Polityczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News