Michał Piróg właśnie adoptował dziecko! "Możecie mi mówić tato"

Michał Piróg właśnie adoptował dziecko! "Możecie mi mówić tato" Źródło: Instagram - Michał Piróg

Michał Piróg przekazał swoim fanom bardzo ważną wiadomość, która z pewnością odmieni jego życie. Celebryta postanowił podzielić się z internautami informacją o tym, że został ojcem. Pojawiły się również liczne komentarze ze strony obserwujących.

Michał Piróg postanowił opowiedzieć internautom o fantastycznej informacji, która z pewnością wpłynie na jego życie. Znany homoseksualista przekazał, że właśnie został ojcem, co z pewnością jest dla niego ważną sytuacją życiową. Nikt nie spodziewał się, że ostatecznie uda mu się tego dokonać, bo stoi to w sprzeczności z polskim prawem, jednak wszystko zostało załatwione po jego myśli.

O tym, że Michał Piróg jest gejem, dowiedzieliśmy się już dawno temu. Znany tancerz nigdy nie ukrywał przesadnie swojej orientacji seksualnej, a wręcz chciał udowodnić, że celebryta może być homoseksualistą i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego. Wiadomość ta została przyjęta bez większego zamieszania, jednak fakt adopcji małego dziecka może wywołać większe emocje.

Michał Piróg został ojcem

Piróg wielokrotnie udzielał się w mediach jako zwolennik wprowadzenia specjalnych praw dla osób o odmiennych orientacjach seksualnych. Jest on jednym z najbardziej znanych polskich homoseksualistów, dlatego takie wiadomości nikogo nie mogły dziwić. Okazuje się jednak, że gwiazdor sam zdecydował się na bardzo ważny krok w swoim życiu, który wywołał spore poruszenie.

Dowiedzieliśmy się, że mężczyzna postanowił w końcu zostać ojcem. Zdecydował się o tym poinformować na swoim Instagramie, gdzie zamieścił ważną informację, ale również kilka ważnych słów skierowanych do fanów. Wiele osób przyznało mu rację.

Michał Piróg przekazuje ważne wieści

- Możecie mi mówić tato... właśnie otrzymałem dokumenty. Wdech, wydech - wiem, znam zdanie niektórych osób na ten temat. Widzicie, są faktycznie osoby które sadzą, że inni ludzie kierują się własnym interesem w podejmowaniu przeróżnych decyzji życiowych. Zapewne są i tacy, ale są i ci, którzy myślą w wielu kwestiach nie umysłem, wygodą czy ewentualnym profitem. Są ludzie którzy kierują się czystą empatią, chęcią pomocy, dania innym lepszego startu, zwykłą może troską... sam nie wiem, staram się nie myśleć za dużo, tylko działać w czystym odruchu serca - pisze taneczny gwiazdor, opisując swoje wielkie szczęście.

Okazało się, że gwiazdor TVN zaadoptował małego chłopca z Malezji. Jego historia jest wstrząsająca; od samego początku musiał walczyć o życie.

- Ta rzeka nazywa się Kinabatangan. To w jej pobliżu ponad 6 miesięcy temu małego znalazł pewien farmer. Rodzice zginęli a mały leżał głodny tuż przed wejściem do swojego domu. Wychłodzony, odwodniony, przerażony, z dużą niedowagą i z bardzo ciężkimi objawami malarii został przewieziony do ośrodka. Przez sześć przeszło miesięcy walczono o jego zdrowie. Tam też wpadliśmy na siebie - napisał na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego typu działania spotkały się raczej z pozytywnym odzewem ze strony internautów. Okazuje się, że Michałowi udało się nawet przekonać do siebie osoby, które wcześniej nie były do końca przyjaźnie nastawione do pomysłu adopcji.

- Ja to nawet kiedyś byłam przeciwna. Tak trochę bez zastanowienia... Do momentu, w którym sama zostałam mamą. Jak człowiek widzi potem te wszystkie dzieci, która są niczyje, które potrzebują miłości i domu to nagle zupełnie przestaje mieć znaczenie orientacja seksualna. Ja też zawsze kieruje się zasadą, że jeżeli możesz pomóc a nie pomagasz to to jest wielki grzech - pisze jedna z użytkowniczek Instagrama, zgadzając się ze słowami celebryty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Małgorzata Kożuchowska NAGO! Zrobiono jej zdjęcie w przymiarzalni
  3. Wymyślono lepsze i tańsze sposoby na śliczne paznokcie. Hybryda przestaje rządzić?
  4. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
  5. Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News