Michał Koterski: partnerka, nawrócenie, choroba, ojciec, dziecko

Michał Koterski: partnerka, nawrócenie, choroba, ojciec, dziecko Źródło: youtube.com/tvnpl

Michał Koterski zasłynął rolą Sylwka, syna Adama Miauczyńskiego w kultowych filmach takich jak "Ajlawju", "Dzień świra" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". W ostatniej produkcji ojca "7 uczuć" wcielił się w Adama Miauczyńskiego. Czy sprawdził się jako odtwórca głównej roli? Nie tylko życie zawodowe Miśka Koterskiego się ustabilizowało, ale to prywatne również. Aktor wygrał z nałogiem, ma piękną partnerkę i syna.

Michał Koterski urodził się 29 grudnia 1979 roku. Jako aktor debiutował w filmach wyreżyserowanych przez swojego ojca, Marka Koterskiego. Z biegiem czasu jego kariera się rozwinęła - był współprowadzącym program w Antyradiu, w którym czytał blogi polskich polityków, a w Polsacie prowadził show sygnowane własnym nazwiskiem. Regularnie występuje również na deskach teatru, a obecnie jest to najczęściej Teatr Palladium. Ponadto wziął udział w kilku hitowych programach rozrywkowych: Jak oni śpiewają, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, The Story of My Life. Historia naszego życia, a ostatnio - Agent. Gwiazdy.

Michał Koterski - ojciec

Misiek Koterski jest dzieckiem Iwony Ciesielskiej i Marka Koterskiego, uznanego reżysera i scenarzysty filmowego, ale również teatralnego, który zajmuje się poezją, prozą i dramatopisarstwem. To dzięki ojcu młody Koterski miał styczność z filmem i już jako młody chłopak podpatrywał w pracy takich aktorów jak Marek Kondrat, Andrzej Chyra czy Cezary Pazury.

Mimo iż panowie często spotykają się na planie filmowym, nigdy nie łączą relacji ojciec-syn z tymi zawodowymi.

 - W pracy nie jestem jego synem, tylko Michałem Koterskim, który dostał rolę. On jest profesjonalistą. Jest tak skupiony na tworzeniu, że rzadko chwali. Jak jest dobrze, nic nie mówi. Będąc synem mojego ojca, marzyłem oczywiście, żeby mnie chwalił, i to często. A teraz cieszę się, bo potraktował mnie na równi ze wszystkimi - mówił w wywiadzie dla Vivy.

Michał Koterski - choroba

Niestety środowisko show-biznesowe i sukces, który osiągnął, odbiły się na jego zdrowiu, jednak początków jego choroby należy szukać jeszcze w czasach nastoletnich. Aktor przyznał się do uzależnienia od narkotyków, problemów z alkoholem i ciężkiej depresji. 

 - Nigdy się tego nie wypierałem. Ja mam ciężką osobowość, nie zawsze byłem grzeczny, a ze swoimi problemami borykam się już od dawna - wyznał w Fakcie.

Koterski otwarcie o tym opowiada i nie kryje się ze swoimi problemami. Sam przyznaje, że jeszcze przed wejściem do show-biznesu zaliczył wizytę w zamkniętym ośrodku odwykowym. Jego uzależnienie zaczęło się jeszcze na studiach, wtedy zaniepokojeni rodzice wysłali go do dziennego ośrodka dla narkomanów, do którego uczęszczał kilka razy w tygodniu. Leczenie przyniosło zamierzone skutki, jednak efekt nie utrzymał się długo i po około roku Misiek wrócił do używek.

Według jego matki duży wpływ na to miał rozwód jego rodziców, a także alkoholizm ojca. 

 - Marek nie pił przez kilka lat, ale nałóg wrócił. Popełniłam wtedy wielki błąd: pozwoliłam Michałowi jeździć do ojca do Warszawy i opiekować się nim. Michał jeździł do Warszawy, sprzątał mieszkanie ojca, wyrzucał butelki, szedł do sklepu, robił rzeczy, które były nie na jego miarę - mówiła Iwona Ciesielska w rozmowie z Faktem.

Michał Koterski - nawrócenie

Jednak Michał Koterski wyszedł na prostą, a w ciągu ostatnich kilku lat jego życie zmieniło się diametralnie. Mężczyzna zerwał z nałogami i postanowił przewartościować swoje życie. W tym trudnym okresie pomogła mu wiara w Boga.

 - Przyszedł w moim życiu taki dzień, że poprosiłem Boga z całego serca: zabierz mi obsesję picia i brania, a zrobię wszystko, żebym już nigdy nie sięgnął po żadne środki zmieniające świadomość. Minęły od tamtej pory już ponad cztery lata w trzeźwości. Teraz wiem, że Bóg wcale mnie nie opuścił. Bogu zawdzięczam życie, bo bez jego pomocy prawdopodobnie już by mnie nie było - opowiadał w wywiadzie dla Wprost.

Michał Koterski - partnerka

Dzięki zmianie priorytetów udało mu się poznać miłość życia, Marcelę Leszczak. Para poznała się na jednej z imprez medialnych i od razu coś zaiskrzyło.

Kim jest ukochana aktora? To finalistka jednej z edycji Top Model, która również próbowała swoich sił w aktorstwie, wcielając się w jedną z bohaterek Miłości na bogato. Kobieta zdecydowanie lepiej sprawdziła się w roli modelki. Przed jej związkiem z Koterskim występowała na wybiegach, a także reklamował wiele marek i produktów, a także regularnie pojawiała się na czerwonych dywanach i imprezach branżowych.

Poznali się na przełomie roku, potem zakochali, zaręczyli, a następnie w bardzo krótkim czasie - zostali rodzicami. 

Michał Koterski - dziecko

17 października 2017 roku na świat przyszedł pierwszy potomek Michała Koterskiego, Fryderyk. Dumny tata często chwali się synek na Instagramie, podobnie jak jego mama, Marcela Leszczak. 

Para nie kryje niczego przed swoimi obserwatorami, którzy mogą towarzyszyć zarówno im, jak i ich synowi w codziennych obowiązkach. 

 - Nikt nie jest przygotowany na rodzicielstwo. Trzeba się tego uczyć na bieżąco. I nie ma wyjścia, bo dziecka się przecież ani nie porzuci, ani nie wyłączy pilotem. Kolekcjonujemy wszystkie cudowne momenty, w których śmieje się i zaczyna mówić - mówił Koterski w Twoim Imperium.

  1. Magdalena Górska: Aktorka Pierwszej Miłości skrywa wiele tajemnic
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Grażyna Wolszczak: Mąż aktorki zmarł nagle lata temu, syn to jego odbicie
  4. Agnieszka Włodarczyk: Wiek aktorki zdumiewa, wygląda o wiele młodziej
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu