Michał Kamiński kandydujący z list Platformy Obywatelskiej śpiewa swoją piosenkę „Ja nie pękam”. To dość nietypowy materiał.

Kamiński popisuje się swoimi umiejętnościami wokalnymi i śpiewając swój utwór „Ja nie pękam” zachęca do głosowania na swoją osobę. W spocie, który ma charakter przesłuchania wcielił się w dwie role. Przekonuje, że sam napisał słowa. Za muzykę odpowiada zaś Adam Skrzypek.

„W grze tej byłem od wczesnego małolata i nie zawsze łatwo było, nie wymiękam. Lecz już wtedy była ze mną ta zasada, jeśli o mnie chodzi ja nie pękam” – śpiewa.

” Bo gdy wierzysz w to co robisz, wierzysz w sprawę, lepiej znosisz niepogodę i burzy się nie lękasz. Musisz wiecznie trzymać się zasady, jeśli o mnie chodzi ja nie pękam” – słuchamy.

„Czasem wyzwą od najgorszych i oplują, plują chociaż święty obraz mają w rękach. To ja zawsze na to mam odpowiedź, jeśli o mnie chodzi ja nie pękam”.

„Czasem słyszę, że się teraz nam nie uda, że za rogiem to nie sukces, ale klęska. A ja wierzę, że dziś razem zwyciężymy, no bo jeśli o mnie chodzi ja nie pękam” – dodaje.

„Wierzę w to co robię” – mówi polityk PO, dawniej NOP, ZChN, PiS i PJN.

Poniżej zapis video.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

https://youtu.be/xRSINgyDU4I

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

...

Zobacz również