Chciał umrzeć. Pokochaliśmy go w TVN, Polsacie, TVP, Pierwszej Miłości, Diagnozie, Planecie Singli, Podatku od miłości

Chciał umrzeć. Pokochaliśmy go w TVN, Polsacie, TVP, Pierwszej Miłości, Diagnozie, Planecie Singli, Podatku od miłości

Na niezwykle szczery wywiad zdobył się jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta wyznał, że próbował popełnić samobójstwo i nie chciał już dłużej żyć.

Michał Czernecki jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, który gra w wielu serialach i topowych produkcjach kinowych. Widzieliśmy go w filmach i serialach takich tak: "Pierwsza Miłość", "M jak miłość", "Diagnoza", "Planeta Singli", "Podatek od miłości". Obecnie występuje również w satyrycznej produkcji wyśmiewającej poczynania władz politycznych "Ucho prezesa". Aktor w ramach serialu wciela się w postać szefa TVP Jacka Kurskiego.

Michał Czernecki w szczerym wywiadzie

Teraz Michał Czernecki, który jest u szczytu swojej aktorskiej kariery, zdecydował się na dramatyczne wyznanie. Okazuje się, że jego życie nie zawsze było usłane różami i było mu tak ciężko, że próbował ze sobą skończyć. Aktor miał bardzo trudną młodość. Jego ojciec zmarł bardzo wcześnie, co wywarło niezwykle negatywny wpływ na psychikę artysty. Michał Czernecki ujawnił, iż dwa razy próbował targnąć się na swoje życie. -  Ja niczego od życia nie oczekiwałem, wydawało mi się, że szybko umrę, tak jak mój ojciec. Miałem ciężkie przejścia, dwie próby samobójcze, długo się wahałem, czy w ogóle chcę żyć. Ani się w to życie nie angażowałem, ani z niego nie rezygnowałem, to było jakieś trwanie - wyznał Czernecki na łamach portalu Interia.pl

Zmiana nastawienia

Aktor dodał jednak, że teraz inaczej podchodzi do kwestii życia. - Dopiero ostatnich kilka lat jest inne. Zdecydowałem, że jednak chcę tu zostać, że to nie jest przypadkowe. Za pierwszym razem prawie się udało. Długo mnie to męczyło i żeby się od tego uwolnić, jakoś to sobie ułożyć, spisałem to wszystko - oznajmił artysta.
Proponowane linki:
  1. Okropna tragedia. Samobójstwo rozbiło życie rodziny Wiśniewskich
  2. Samobójstwo słynnego polskiego aktora. To popchnęło go do wstrząsającego czynu
  3. Nie żyje gwiazda Top Model. Popełniła samobójstwo
Źródło: Se.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu