"Wszystko co wiemy o śmierci Michaela Jacksona to kłamstwo". Zostanie ekshumowany - o co chodzi?

"Wszystko co wiemy o śmierci Michaela Jacksona to kłamstwo". Zostanie ekshumowany - o co chodzi?

Król muzyki pop, Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku. Według obecnie obowiązującej wersji zdarzeń muzyk przedawkował propofol (lek usypiający). W jego ciele wykryto też śladowe ilości valium oraz ativanu.

Teraz okazuje się, że wszystko co wiemy o śmierci Michaela Jacksona może nie być prawdą. Śledczy podejrzewają, że muzyk mógł zostać zamordowany. Takie same obawy ma jego córka.

- Mój ojciec padł ofiarą krwawego spisku. To oczywiste, wszystko się do tego sprowadza. Wiedzą to prawdziwi fani i wszyscy w rodzinie. To było ustawione – mówiła 18-letnia Paris Jackson.

- Jest możliwe, że wszystko, co wiemy o śmierci Michaela, jest nieprawdziwe i że jego prawdziwy zabójca nie został ukarany. Są nowe pytania i kolejna autopsja dałaby na nie odpowiedź - dodaje były policjant i konsultant prawny John A. Carman.

Co więcej, na ciele Jacksona znaleziono blizny, których pochodzenia do teraz nie wyjaśniono, a w noc jego śmierci widziano podejrzanego mężczyznę, który wychodził z jego domu.

Chociaż ciało Jacksona przeszło już 3 autopsje, to muzyk zostanie ekshumowany. Czwarta autopsja ma być ostateczna i "rozwiać wszelkie wątpliwości".

źródło: radar online

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News