Nowe fakty ws. śmierci i życia Michaela Jacksona. Zszokują nawet najwierniejszych fanów

Nowe fakty ws. śmierci i życia Michaela Jacksona. Zszokują nawet najwierniejszych fanów

Michael Jackson był jedną z największych gwiazd muzyki pop i jednym z najlepszych artystów, jaki kiedykolwiek stąpał po Ziemi. Niestety fakty, które wychodzą po jego śmierci, przerażają nawet jego fanów. 

Michael Jackson ma fanów na całym świecie. Już od wczesnych lat 60. był popularny, ale szczyt jego kariery przypada na początek lat 90. Od tamtej pory nazywany jest królem muzyki pop i nie ma się co dziwić, w końcu większość jego hitów znalazła się na najwyższych miejscach list przebojów.

Przedwczesna śmierć artysty

Jego śmierć zszokowała cały świat. Umarł w wieku 50 lat, zdecydowanie za wcześnie, jak na taką gwiazdę. Fakty, które wychodzą po latach, niestety szokują. Już w sprawie jego śmierci sporo było domysłów i teorii spiskowych. Za życia było coś, o czym mówił bardzo niechętnie, a media nie dawały mu przez to żyć. Muzyk miał swoje ukochane ranczo, na którym uwielbiał spędzać czas wolny. Wybudował tam wesołe miasteczko, prywatne zoo, wioskę indiańską i XIX-wieczny Dziki Zachód. Kiedyś nawet Freddie Mercury przybył tam, a Jackson osobiście pokazał mu swoją ukochaną lamę. W 1993 roku wpłynęły pierwsze oskarżenia, że Michael Jackson molestuje małe dzieci własnie na tym ranczu.

Michael Jackson prawie skazany

10 lat później powrócono do tej sprawy. Już prawie został skazany, a wiele wskazywało na to, że faktycznie dopuścił się tak okropnych czynów. Po długim procesie sąd uznał jednak, że jest niewinny. Mimo to do dziś ciągnie się za nim ta sprawa, a ofiary walczą o prawdę. Także jego śmierć budziła wiele kontrowersji. Początkowo sądzono, że była to niewydolność krążeniowa. Wyniki sekcji ujawniły, że muzyk zmarł przez podanie leku, który nie jest dozwolony w warunkach domowych. Jego osobisty lekarz po 2-letnim śledztwie został skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Śmierć Jacksona porównywano wtedy do Elvisa Presleya.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Cały czas wychodzą na światło dzienne nowe fakty, a 24 stycznia rozpocznie się Sundance Film Festival. Podczas festiwalu zostanie zaprezentowany dokument pt. "Leaving Neverland", którego bohaterowie twierdzą, że są ofiarami artysty i opowiedzą o swoich przeżyciach. Być może to pozwoli zobaczyć, jaki był Michael Jackson naprawdę i czy ofiary nie kłamią. Pomimo kontrowersji z nim związanych, Jackson wciąż ma miliony fanów na świecie. Nie ingerują w jego życie prywatne. Są zakochani w utworach, jakie stworzył jego genialny umysł i smucą się, że tak wcześnie odszedł z tego świata.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z Magdą Gessler? Nigdy tak nie wyglądała
  2. Z Paździochem z „Kiepskich” jest bardzo źle! Fani wspierają aktora
  3. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News