Postać króla popu, Michaela Jacksona, wciąż budzi ogromne kontrowersje. Kolejne szokujące informacje na temat jego przeszłości znowu obiegają światowe media za sprawą wieloletniego lekarza gwiazdora, który przekonuje, że Jackson chciał poślubić dwie nieletnie dziewczynki, w tym 11-letnią wówczas Emmę Watson. 

Conrad Murray, wieloletni lekarz Micheala Jacksona wydał książkę o życiu gwiazdora, „This is it”, w której zdradza czytelnikom jego największe sekrety.

Najbardziej kontrowersyjnymi rewelacjami byłego lekarza króla popu są te o jego rzekomych staraniach w poślubieniu nieletnich dziewczynek.

Pierwszą z dziewczynek, które miały się spodobać Jacksonowi była Harriet, 12-letnia córka jego przyjaciela Marka Lestera.

 – Jackson zwrócił na nią uwagę, gdy miała zaledwie pięć lat. Chciał, żebym poszedł z nim do jej ojca, gdy graliśmy koncerty w Londynie i omówili sprawy małżeństwa. W tym zezwolenie na zawarcie tego związku. Gdyby jej ojciec się nie zgodził na ślub, Jackson miał inną kandydatkę – przekonuje w swojej książce Murray.

Rewelacji byłego lekarza gwiazdora nie chce komentować obszerniej ojciec wspomnianej dziewczynki, który oświadczył jedynie, że fascynacja Jacksona jego 12-letnią córką była platoniczna i nigdy nie miała podtekstu seksualnego.

Co ciekawe, kolejną dziewczynką którą miał się interesować Michael Jackson, była – wówczas – 11-letnia Emma Watson.

 – Zakochał się w Emmie, gdy zobaczył ją w pierwszym filmie o „Harrym Potterze”, w którym grała Hermionę Granger. Było to w 2001 roku. Jackson kompletnie zwariował na jej punkcie. Bardzo mu się podobała – pisze Murray.

Jak również podkreśla, pisze o tym tylko dlatego, bo muzyk rzekomo chciał żeby to właśnie on to ujawnił.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: daily mail / radio eska

...

Zobacz również