Wszyscy już znają sprawę z Dorotą R. Adwokat gwiazdy właśnie wydał oświadczenie. Jest ono miażdżące i szokujące!

Kilka dni temu Dorota R. została oskarżona o stosowanie gróźb w stosunku do swojego byłego partnera Emila H. Prokuratura rano zabrała Dodę na przesłuchanie i po 3 godzinach wyszła całkiem zadowolona. Jak media podają, grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jej adwokat Adam Gomuła w oświadczeniu wysłanym do mediów napisał, że Dorota R. w trwającym postępowaniu nie posiadała żadnej wiedzy na ten temat. Podkreśla również, że Doda nie była ich inicjatorką czy koordynatorem. Zaprzecza również doniesieniom, iż artystka stawiała opór przy aresztowaniu.

ZOBACZ TAKŻE: DODA PRZERYWA MILCZENIE! SKOMENTOWAŁA ARESZTOWANIE I OD RAZU BURZA W SIECI

Przeciwnie, wszystko odbyło się w sposób wyjątkowo sprawny i szybki, a czas jaki upłynął od Jej zatrzymania do chwili rozpoczęcia przesłuchania w Prokuraturze, wynosił łącznie nieco ponad 3 godziny – zapewnia adwokat.

Doda łagodnie potraktowana

Adwokat podkreśla również, że Prokuratura Okręgowa prowadząca postępowanie zdecydowała, iż zastosuje tylko wolnościowe środki zapobiegawcze wobec Doroty R. Może również swobodnie opuszczać granice kraju i realizować wcześniejsze plany zawodowe i urlopowe.

ZOBACZ TAKŻE: WYCIEKŁY WSTRZĄSAJACE NAGRANIA! TO KONIEC KARIERY DODY

– Raz jeszcze należy podkreślić, iż postępowanie karne winno służyć ustaleniu prawdy obiektywnej, nie zaś promowaniu się tą drogą, przez niektórych jego uczestników. Liczę, że inni uczestnicy postępowania – w tym wokół osoby samego pokrzywdzonego – okażą umiar w promowaniu własnego wizerunku, a ich wypowiedzi odpowiadać będą prawdzie, nie będą zaś swoistym „koncertem życzeń”, który uprawiany od blisko roku, co najmniej czterokrotnie spotkał się z dezaprobatą Sądów, które konsekwentnie oddalały kolejne wnioski strony pokrzywdzonej – czytamy w oświadczeniu adwokata.

Źródło: rmf24.pl

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd


Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

...

Zobacz również