Miało się nie wydać! Gorący romans w PO, niedługo ślub

Miało się nie wydać! Gorący romans w PO, niedługo ślub

To miało się nie wydać, jednak media o wszystkim się dowiedziały! W Platformie Obywatelskiej kwitnie gorący romans, który niebawem skończy się ślubem.

W PO nie mają ostatnio zbyt dużo powodów do radości. Polacy pokochali programy socjalne Prawa i Sprawiedliwości, w związku z czym sondaże partii Kaczyńskiego utrzymują się na wysokim poziomie. A to zła informacja dla partii Grzegorza Schetyny.

Zakochali się w Platformie Obywatelskiej

Niektórzy posłowie największej opozycyjnej formacji odnaleźli jednak szczęście poza sferą polityczną. Choć nie mogą znaleźć sposobu na odzyskanie władze, to znaleźli sposób na miłość! Młodzi parlamentarzyści rozwódka Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha mają się ku sobie! Pomiędzy posłanką i posłem zaiskrzyło. Politycy wspierają się, bowiem jest to ich pierwsza kadencja w Sejmie w związku z czym razem nabierali doświadczania w poruszania się na scenie wielkiej polityki. - W polityce oprócz tej codziennej rywalizacji, kłótni czy wręcz nienawiści może się zrodzić piękne uczucie - wyjawił na łamach "Super Expressu" Arkadiusz Myrcha.

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha wezmą ślub

Najwidoczniej młodzi politycy są w sobie mocno zakochani. O zbliżającym się ślubie poinformował poseł Platformy Obywatelskiej. Para jednak nie chce robić show z wydarzenia. Uroczystość ma mieć charakter kameralny. Mimo, że politycy prywatnie darzą się uczuciem, zawodowo chcą pozostać profesjonalni. Poseł Myrcha przekonuje, iż związek z Gajewską nie będzie im przeszkadzał w rzetelnym wykonywaniu obowiązków. - To, co jest poza Sejmem, to jest poza Sejmem, a do pracy podchodzimy w sposób profesjonalny i te dwie sfery ze sobą nie kolidują. Potwierdzam, że bierzemy ślub. To będzie kameralna uroczystość - zapewnił poseł Arkadiusz Myrcha.
Proponowane linki:
  1. Sensacyjne ustalenia! Dziennikarz ujawnia kompromitujące sekrety posłów
  2. Hanna Lis w szpitalu! Dziennikarka cierpi katusze
  3. Żona Zborowskiego szczerze o jego zdrowiu. Wszyscy czekali na te slowa
  4. Szokujące ustalenia ws. Aviciiego. Wiadomo co robił przed śmiercią
Źródło: pudelek.pl
Następny artykuł