Miała wziąć ślub. Została porwana i zgwałcona

Miała wziąć ślub. Została porwana i zgwałcona Źródło: Pixnio.com

Ślub był już przygotowany ze wszystkimi szczegółami. Dzień przed świętem wydarzyła się jednak wielka tragedia. Panna Młoda została uprowadzona i kilkukrotnie zgwałcona przez sprawców. Przypomniana po latach historia mrozi krew w żyłach.

Ślub mieszkanki Kenii Terry Apudo miał być wyjątkowym wydarzeniem w jej życiu. Wszystkie szczegóły były już dopięte na ostatni guzik. Niestety, kobieta nie pojawiła się na uroczystości, przeżywając w noc przedślubną prawdziwy koszmar.

Miał być ślub, doszło do porwania i gwałtu. Koszmarna historia Afrykanki

Na dzień przed ślubem kobieta planowała pozałatwiać kilka ostatnich spraw. Ślubne drobiazgi, ale zebrane w jedną całość okazały się niezbędne. Gdy Kenijka już załatwiła formalności mogła spokojnie wracać do domu. 

Z przydrożnego parkingu wyskoczył do niej nieznany mężczyzna. Wpakował kobietę do swojego pojazdu, gdzie siedziała kolejna dwójka jego kolegów. Poprosili o współpracę, jasno dając do zrozumienia, czego oczekują. Kobieta opierała się. Została wywieziona daleko od rodzinnych stron. Każdy z mężczyzn gwałcił ją na dzień przed wyczekiwanym ślubem.

Nad ranem nieprzytomną, leżącą na wpół nago Kenijkę odnalazło przypadkowe dziecko. Ludzie zadzwonili na policję. Służbiści stwierdzili, że poraniona i nieprzytomna kobieta nadaje się nie do szpitala, a kostnicy. Dopiero po ocknięciu się zdecydowano, że pojedzie do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt z rodziny Terry nie wiedział, gdzie przebywa przyszła panna młoda. Z samego ranka, po kontakcie szpitala z kościołem, bliscy dowiedzieli się, co zadziało się feralnej nocy. Jej wybranek, Harry, nie ukrywał szoku na myśl o tym, co przytrafiło się jego ukochanej. Był jednak szczęśliwy, zaopiekował się kobietą. Ślub został przełożony na później. 

Terry przeszła wszelkie badania. Potwierdziły one gwałt, dlatego lekarze przepisali kobiecie leki chroniące przed wirusem HIV i AIDS. Po badaniu wykonanym po kilku miesiącach okazało się, że kobieta jest na szczęście zdrowa. Wtedy podjęła decyzję, że wyjdzie za mąż za Harry'ego. Latem 2005 roku, 7 miesięcy po ataku, para pobrała się, po czym wyruszyła w oczekiwaną podróż poślubną. 

Koszmary wracały do niej w nocy przez długie lata. Niełatwo było się jej pogodzić z traumą gwałtu. Przed oczami stawali jej trzej gwałciciele.

- Wybaczyłam napastnikom, choć to nie było łatwe. Zrozumiałam, że muszę się z tym pogodzić i przestać tym żyć. To mnie niszczyło - mówiła po latach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. Katarzyna Niezgoda przeszła ogromną przemianę! Promienieje
  4. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News