Mężczyzna uderzył się w głowę, niedługo potem wyrósł mu na niej dziwaczny róg. Konieczna była operacja

Mężczyzna uderzył się w głowę, niedługo potem wyrósł mu na niej dziwaczny róg. Konieczna była operacja Źródło: facebook.com

Mężczyzna od czasu uderzenia się w głowę nie miał łatwego życia. Na jego głowie pojawił się guz, który zlekceważył, a jemu samemu coraz częściej zaczęły dokuczać wielkie bóle. Narośl, lekceważona przez lata zaczęła przeradzać się w róg. Hindus musiał poddać się natychmiastowej operacji.

Mężczyzna pewnego razu przypadkowo uderzył się w głowę. Myślał, że na jego skórze pojawi się charakterystyczny guz, to też ignorował dziwne, pulsujące uczucie, a także bóle. Ledwie kilka miesięcy później narośl nie zniknęła, a wręcz przeciwnie, przerodziła się w róg. Lekarze nie widzieli innej opcji - potrzebna była operacja.

Mężczyzna zmagał się z rogiem na własnej głowie. Guz przerodził się w dziwną narośl

Ofiarą rzadkiej choroby skórnej został 74-letni Shyam Lal Yadav. Mężczyzna, który porządkował swój dom, potknął się i z dużym impetem uderzył w szafkę. Spodziewając się guza Shyam zlekceważył sprawę. Problem zaczął się kilka tygodni później, kiedy guz nie dość, że urósł, to jeszcze przybrał dziwną, przypominającą róg formę.

Przez pewien czas Hindus starał się ukrywać przed swoimi bliskimi tę przypadłość i wraz z fryzjerem opracowywali fryzury, które miały przykryć róg. Problem zaczął się wtedy, kiedy urósł on na kilka centymetrów. Wtedy musiał przyznać się bliskim do tego, co mu się stało, a ci wysłali go do lekarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze z zadziwiającą diagnozą - to rzeczywiście był róg

Lekarze zajmujący się Shyamem wydali mu zadziwiającą diagnozę - na czole mężczyzny rzeczywiście pojawił się róg. Na skutek uderzenia na jego głowie zaczęła zbierać się keratyna, czyli niezwykle trwały i twardy związek chemiczny zawarty między innymi w płytce paznokcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Po kilkugodzinnej operacji hinduscy lekarze pozbyli się rogu. Zaznaczyli, że musieli być bardzo ostrożni, ponieważ ta przypadłość jest jedną z najrzadszych wśród wszystkich chorób, na jakie może cierpieć człowiek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Górnicy nie mogli uwierzyć, w to co znaleźli. Jest warte MILIONY
  2. Żona polskiego milionera o "500 plus". Tysiące Polaków będzie wściekłych
  3. Już jutro Polacy będą walić drzwiami i oknami do Biedronki. Odpalają takie przeceny, że zblednie wam oko
  4. Miał być ślub, a był pogrzeb. Tuż przed ceremonią doszło do niewyobrażalnej tragedii, niedoszła panna młoda jest zrozpaczona
  5. Mąż znęcał się nad nią latami, w końcu postanowiła odejść. Wtedy dostała od syna list, po którym nie mogła przestać płakać

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News