Pilne informacje z zachodu Polski. Małe dziewczynki porwane, niepokojące informacje o ojcu

Pilne informacje z zachodu Polski. Małe dziewczynki porwane, niepokojące informacje o ojcu Źródło: .

Mężczyzna porwał dwie małe dziewczynki na zachodzie Polski. Najprawdopodobniej doszło do tzw. porwania rodzicielskiego. Informacje o ojcu dziewczynek są niepokojące.

Mężczyzna ze Stargardu porwał dwie małoletnie dziewczynki. Według służb, najprawdopodobniej doszło do porwania rodzicielskiego. Dziewczynki spędzały weekend u ojca, jednak nie powróciły do matki. Kobieta zdecydowała się zgłosić zaginięcie swoich dzieci.

Mężczyzna zachowywał się niebezpiecznie

Według relacji świadków mężczyzna razem z córkami był widziany po raz ostatni w niedzielę, 30 września na jednej ze stacji paliw w Stargardzie. Jedna z osób chciała zabrać mężczyźnie kluczyki z samochodu, gdyż istniało podejrzenie, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Sceny, które rozegrały się na stacji paliw były przerażające.

- Wczoraj wieczorem w Stargardzie rozegrały się niebezpieczne sceny. Kierujący BMW uciekł ze stacji benzynowej ze swoimi małymi córkami w aucie. Według świadków, którzy próbowali go zatrzymać, był pijany. Samochód porzucił na terenie Stargardu, ale nie oddał dzieci matce. Policja prowadzi sprawę zaginięcia dwójki dzieci - napisano na stronie Stargard Nasze Miasto. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Najważniejsze są dzieci. Prowadzimy bardzo intensywne działania w sprawie zaginięcia dwójki dzieci, dziewczynek w wieku 4 i 7 lat. Zgłoszenie zaginięcia dzieci otrzymaliśmy od ich matki, wczoraj wieczorem, bezpośrednio po zajściu na stacji benzynowej. Sprawa kolizji, uderzenia w inny samochód na stacji przez kierowcę BMW, zeszła na dalszy plan. To, czy był on pod wpływem alkoholu, jest przypuszczeniem świadków. Mężczyzna ma prawo do widzeń z dziećmi, nie oddał ich jednak matce na czas. Mamy więc do czynienia z tzw. porwaniem rodzicielskim. Sprawdzamy monitoring stacji. Nadzór nad sprawą ma prokuratura - powiedział mł. asp. Łukasz Więckowski z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie dla Stargard Nasze Miasto.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Według najnowszych informacji dziewczynki odnalazły się i są już pod opieką matki. Nie wiadomo na razie, co z ojcem małoletnich, gdyż głosu w tej sprawie nie zabrała jeszcze KPP w Stargardzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek 
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

źródło: Radio Zet

Następny artykuł