Zrujnował jej ślub. Panna młoda ze wstydu zapadła się pod ziemię

Zrujnował jej ślub. Panna młoda ze wstydu zapadła się pod ziemię Źródło: Unsplash/Nathan Dumlao

Mężczyzna zrujnował ślub przez pewne zaniedbanie ze swojej strony. Panna młoda nie wiedziała, jak na to zareagować, miała ochotę zapaść się pod ziemię. Na nic zdała się piękna otoczka weselna, skoro pan młody nie dopilnował jednej z najważniejszych rzeczy.

Mężczyzna chyba był tak zaabsorbowany przygotowaniami do swojego ślubu, że zapomniał o jednej, istotnej rzeczy. Kiedy panna młoda to zobaczyła, spaliła się ze wstydu. Goście weselni również nie kryli zażenowania, a przecież to miał być najpiękniejszy dzień w życiu pary. 

Mężczyzna zapomniał o higienie

Przygotowania do ślubu to wiele stresu i pracy. Wesele to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga zaplanowania wielu szczegółów. Spraw do załatwienia jest wiele, przez co łatwo o potknięcie. Przyszli małżonkowie skupiają się na wielu rzeczach naraz i często zapominają o drobnostkach. W przypadku tego mężczyzny mały błąd zrujnował całą uroczystość. Pan młody w nawale przygotowań zapomniał bowiem o higienie.

Piękna suknia panny młodej, wspaniałe dekoracje i wystawne wesele na nic się zdadzą, kiedy nasze oczy ujrzą coś tak obrzydliwego. Mężczyzna narobił sobie ogromnego wstydu w dniu własnego ślubu. Pan młody poszedł do ołtarza z zaniedbanymi, brudnymi paznokciami. Internauci szybko zareagowali na wstawione do sieci zdjęcie, na którym widać dłonie pani młodej i jej wybranka: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chciałam skrytykować jej pierścionek zaręczynowy, ale chyba paznokcie męża zasługują na większą uwagę - napisała jedna z internautek. 

- Jego dłoń wydaje się całkiem czysta, więc od czasu do czasu pewnie się myje. Szkoda, że zapomniał wyszorować pazury. To obrzydliwe - skomentowała kolejna obserwatorka. 

- Załamałabym się, gdyby mój facet pokazał się w takim stanie, a później wszyscy goście oglądaliby takie zbliżenia - dodała następna internautka. 

- Kolego, z czym do ludzi? Strach podać komuś takiego rękę, bo brud pod jego paznokciami to bomba biologiczna. Można się czymś zarazić - podsumowała kolejna internautka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Komentarzy w tej sprawie jest znacznie więcej. Wszyscy dość krytycznie wypowiadają się na temat zaniedbanych paznokci pana młodego. Niektórzy nawet sugerują świeżo upieczonej mężatce, aby szybko rozstała się ze swoim wybrankiem, bo takie zachowanie źle wróży na przyszłość. Kobieta na pewno najadła się ogromnego wstydu, a goście zamiast wzruszyć się ceremonią, z zażenowaniem patrzyli na ręce pana młodego.

Facebook/That’s it, I’m Nail Shaming

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywała promocja! Błyskawiczny internet za 49 zł
  2. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  3. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  4. Blond to już przeszłość, teraz każda kobieta marzy o zupełnie innym odcieniu. Dzięki niemu można poczuć się jak prawdziwa bogini
  5. Straszne. Malutkie dziecko wypadło z okna, dramat w Koninie
  6. Królik zobaczył porzucone na pewną śmierć szczeniaki. Zaczął działać szybko

źródło: Papilot 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News