Gdy dotarli na miejsce, jego ciało było obgryzane przez psy. Rzucili się na pomoc, mieli niewielkie szanse

Gdy dotarli na miejsce, jego ciało było obgryzane przez psy. Rzucili się na pomoc, mieli niewielkie szanse Źródło: Pixabay/ christels

Mężczyzna umierał. Jego ciało było gryzione przez wściekłe psy. Zwierzęta nie pozwalały nikomu podejść i pomóc ofierze. Akcja ratunkowa miała niewielkie szanse powodzenia.

Mężczyzna został znaleziony w momencie, gdy cztery wściekłe psy gryzły jego ciało. Służby starały się przepędzić zwierzęta i ocalić ofiarę, jednak było to karkołomne zadanie. Wściekłe psy atakowały każdego, kto tylko się do nich zbliżył. Akcja ratunkowa nie miała dużych szans powodzenia.

Mężczyzna umierał gryziony przez psy

Do dramatycznych wydarzeń doszło w sobotę w Jeleniej Górze. Około godziny 17:00 cztery wściekłe psy, owczarki niemieckie, zaatakowały stróża, który pracował przy składzie opału przy ulicy Łomnickiej. Do pomocy na miejsce zostali wezwani strażacy.

- 20 metrów od ogrodzenia składu opału leżał nieprzytomny mężczyzna, a wokół niego biegały cztery owczarki niemieckie, które cały czas go atakowały i tarmosiły. Nie dawał oznak życia - relacjonował mł. kpt. Krzysztof Zakrzewski z jeleniogórskiej straży pożarnej w rozmowie z Polsat News. 

Mężczyzna zginął. Nie udało się go ocalić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strażacy i policjanci, którzy także pojawili się na miejscu zdarzenia, starali się podejść do ofiary, ale zwierzęta na to nie pozwalały, agresywnie rzucały się na każdego zbliżającego się człowieka. Poskutkowało dopiero użycie przez straż strumienia wody, przed którym psy uciekły.

- Przy użyciu naszej linii wężowej polana została woda, żeby odgonić agresywne psy. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego pomógł nam odstraszać psy poprzez rzucanie kamieniami i używanie sygnałów dźwiękowych. W końcu udało się je odpędzić - opowiadał portalowi o2.pl mł. kpt. Zakrzewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Gdy psy uciekły, poszkodowanym zajęli się medycy. Niestety, było już za późno. Mężczyzny nie udało się już ocalić. Bezpośrednia przyczyna jego śmierci nie jest jednak do końca jasna. Dopiero sekcja zwłok wykaże, czy ofiara zmarła z powodu zagryzienia, czy zmarła wcześniej, z przyczyn naturalnych. Polsat News poinformował, że weterynarz, który pojawił się na miejscu zdarzenia, podjął decyzję o uśpieniu agresywnych owczarków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło: Wprost

Następny artykuł