Podczas epidemii wychodzi z domu przebrany za krzak. Filmik rozkłada na łopatki

Podczas epidemii wychodzi z domu przebrany za krzak. Filmik rozkłada na łopatki Źródło: youtube.com This Funny World !

Mężczyzna w związku z państwową kwarantanną nie mógł ruszyć się z domu. Znalazł jednak sposób na wymknięcie się z domu - przebrał się za żywopłot. Nagranie rozbawiło internautów do łez.

Mężczyzna popisał się ogromną nieodpowiedzialnością, ale trzeba przyznać mu, że jest niezwykle pomysłowy. Choć znajdował się pod kwarantanną, znalazł wyjątkowo niecodzienny sposób na wymknięcie się z domu. Na jego nieszczęście, a ku uciesze internautów, wszystko się nagrało.

Mężczyzna wymknął się podczas kwarantanny, przebrał się za krzak

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w Stevenage w Anglii. Mężczyzna w kombinezonie wyglądającym jak fragment żywopłotu wyszedł z domu i zaczął zakradać się do wyjścia z podjazdu. Gdy tylko ktoś przechodził, zastygał w bezruchu na trawniku.

W momentach jak nikt nie patrzył, turlał się i przemieszczał pomiędzy kolejnymi punktami, w których mógł się ukryć. W końcu wrócił z tym, co chciał zdobyć - pomarańczową torbą, prawdopodobnie z zakupami.

Nagranie szybko stało się hitem internetu

Film został nagrany przez Nicholasa Murraya i Madelina Mai-Davies i szybko stał się hitem w internecie, zdobywając na serwisie YouTube ponad 6 tysięcy wyświetleń, a wcześniej zdążył obiec także inne portale. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, czy nagranie jest jedynie żartem, czy ktoś faktycznie w ten sposób próbował się wymknąć z domu. W Anglii zamknięto wszystkie sklepy poza tymi z produktami pierwszej potrzeby. Zgromadzenia mogą być ukarane nawet grzywną o wysokości 30 funtów, czyli około 150 złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia
2. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Według danych portalu World o Meters, w Wielkiej Brytanii 22,141 tysiąca osób jest zakażonych. Ponadto odnotowano 1,408 zgonów z powodu COVID-19, 135 osób zostało wyleczonych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News