Pracownik skupu złomu zauważył pod bramą dziwną rzecz. Przyjrzał się bliżej, pobladł i od razu wyciągnął telefon

Pracownik skupu złomu zauważył pod bramą dziwną rzecz. Przyjrzał się bliżej, pobladł i od razu wyciągnął telefon Źródło: youtube.com/Discovery Channel Polska

Mężczyzna pracujący na skupie złomu w Radzyminie w województwie mazowieckim zobaczył coś, co przykuło jego uwagę. Spośród sterty złomu i odpadów znaleziono coś, co nigdy nie powinno się tam znaleźć. Pracownik skupu czym prędzej zadzwonił na policję.

Mężczyzna spędzał dzień w pracy na skupie złomu. W trakcie wykonywania obowiązków mieszkaniec Radzymina zauważył coś, co całkowicie odebrało mu mowę. Nie mogąc uwierzyć w to, że można dopuścić się takiego okrucieństwa, zadzwonił na policję i zgłosił zdarzenie. Funkcjonariusz, który przybył na miejsce, podzielił niedowierzanie pracownika złomu i obecnie poszukuje właściciela znalezionej zguby.

Mężczyzna nie mógł się tego spodziewać. Niespotykane znalezisko na złomie w Radzyminie

Okazuje się, że na stercie śmieci i złomu znajdowała się rodzina chomików. Zwierzęta w bardzo złym stanie zostały przewiezione do sklepu zoologicznego, gdzie zostały poddane czyszczeniu i w specjalnie przygotowanej dla nich klatce czekają na nową rodzinę, która ich przyjmie. Ich stan nie był jednak dobry w momencie znalezienia. Zwierzaki były zmarznięte i nie miały przy sobie ani wody, ani jedzenia. Wiele wskazuje, że zostały zostawione na złomowisku na pewną śmierć.

Policjant, który przyjął zgłoszenie o znalezisku, dzielnicowy Michał Kuc, przejął się sprawą i zamierza znaleźć właściciela, który w tak okrutny sposób postąpił ze zwierzętami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawca porzucenia chomików trafi do więzienia? Policja prowadzi śledztwo

Radzymińscy policjanci są w trakcie ustalania tego, kto mógł dopuścić się tak karygodnego czynu. Dzielnicowy zaczął wizję lokalną w celu ustalenia właściciela chomików i postawienia mu stosownych zarzutów.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Mówi się o tym, że osoba odpowiedzialna za porzucenie chomików będzie miała postawione zarzuty z tytułu znęcania się nad zwierzętami. Porzucenie zwierząt na mrozie bez jedzenia i wody, a więc co za tym idzie, wystawienie ich na pewną śmierć, może kosztować sprawcę do 3 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Następna dziura w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

źródło: o2

Następny artykuł