Nie żyje od 2015 roku. Policja nie mogła uwierzyć, gdy po latach założył konto na Facebooku

Nie żyje od 2015 roku. Policja nie mogła uwierzyć, gdy po latach założył konto na Facebooku Źródło: CAMBRIDGE POLICE

Mężczyzna ostatni raz widziany był w 2015 roku. Policja uznała, że zaginiony 35-latek został zamordowany. Teraz funkcjonariusze prawdopodobnie znaleźli jego konto w mediach społecznościowych.

Mężczyzna ostatni raz widziany był we wrześniu 2015 roku, w swojej pracy w miejscowości Chatteris w Anglii. Został uznany za zamordowanego, a sprawę jego zniknięcia zamknięto bez poznania prawdy. Teraz policja znalazła na Facebooku profil, który prawdopodobnie należy do niego. 

Mężczyzna "nie żył" od 2015 roku, choć policja nigdy nie znalazła zwłok

35-letni Ricardas Puisys to obywatel Litwy, który mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku mężczyzna zaginął, a okoliczności jego zniknięcia nigdy nie zostały do końca wyjaśnione. Ostatni raz widziany był w swoim miejscu pracy. W ramach śledztwa nad tą sprawą zatrzymano podejrzanego, został on jednak zwolniony z aresztu bez postawienia mu żadnych zarzutów. Policja nie miała wystarczających dowodów, by oskarżyć mężczyznę.

– Przez ostatnie cztery lata zniknięcie Ricardasa było całkowitą tajemnicą. Do dziś nie znaleźliśmy ciała ani żadnych dowodów na to, że on żyje – powiedział Adam Gallop z wydziału kryminalnego Bedfordshire, Cambridgeshire i Hertfordshire.

Mężczyzna założył profil w mediach społecznościowych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusz przekazał, że w 2015 roku policja prowadziła intensywne śledztwo w tej sprawie. Funkcjonariusze otrzymali wtedy informację o tym, że "Puisys doznał jakiejś krzywdy". Nie mieli jednak wystarczających dowodów, by wyjaśnić tę zagadkę, dlatego mężczyzna został uznany za zmarłego, pomimo tego, że nigdy nie odnaleziono jego zwłok.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Teraz policja znalazła na Facebooku profil założony przez mężczyznę łudząco podobnego do Ricardasa Puisysa. To może być przełom w śledztwie dotyczącym tego tajemniczego zniknięcia. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób posiadających informację w sprawie zaginionego przed laty obywatela Litwy, by zgłaszali się na lokalne posterunki.

- Czy Ricardas żyje? Czy ktoś wie, co się z nim stało? Proszę, postąpcie właściwie i powiedzcie prawdę – można przeczytać w komunikacie angielskiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Wprost

Następny artykuł