Mężczyzna zabił swoją partnerkę, potem zjadł jej mózg i wypił krew. To jednak nie jest najbardziej przerażająca część

Mężczyzna zabił swoją partnerkę, potem zjadł jej mózg i wypił krew. To jednak nie jest najbardziej przerażająca część Źródło: Unsplash/Sebastian Pociecha

Mężczyzna w okrutny sposób zamordował dwa razy starszą od siebie kochankę. Potem postanowił iść w ślady jednego ze swoich ulubionych seryjnych morderców i spróbować jej zwłok. Jednak dopiero to, co powiedział policjantom, naprawdę mrozi krew w żyłach.

Mężczyzna z zimną krwią zamordował swoją kochankę. 21-letni Dmitrij Luchin swoim nieludzkim zachowaniem zjeżył włos na głowie niejednego śledczego, który zetknął się z jego sprawą. Miał mieć obsesję na punkcie seryjnych morderców i w końcu postanowił dać upust swoim fantazjom. To, co zrobił, przechodzi wszelkie pojęcie.

Mężczyzna postanowił pójść w ślady słynnego kanibala

Przerażająca historia rozegrała się w mieście Wałdaj w Rosji, gdzie w marcu ubiegłego roku Dminitrij Luchin odwiedził swoją dwa razy starszą, 45-letnią kochankę, Olgę Budunową. Para miała wspólne spędzić Dzień Kobiet. Mężczyzna przygotował na tę okoliczność butelkę wina. Gdy wszedł do mieszkania, a kobieta odwróciła się do niego tyłem, chwycił butelkę za szyjkę i zaczął okładać nią kobietę po głowie. Uderzył ją w sumie 26 razy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety to mu nie wystarczyło. Świadek zbrodni, 21-letnia Aleksandra Dedowa, donosi, że po dokonaniu morderstwa mężczyzna usiłował "przywołać diabła", krwią malując symbole na ścianie. 

- Czekał 5 minut, ale szatan się nie pojawił. Wziął więc tasak i roztrzaskał czaszkę Olgi. Następnie wyciął fragmenty mózgu, upiekł je i zjadł. Spodobało mu się to. Zjadł więc kolejny kawałek. Później nalał do szklanki jej krew i wypił. Rozciął jej brzuch i pozbawił uszu. Jedno włożył jej do ust, drugie do kociej miski - opowiedziała potem policjantom Aleksandra Dedowa.

Dmitrij Luchin przyznał się, że czerpał z tego przyjemność

Gdy został zatrzymany przez policję, mężczyzna nie próbował nawet wyprzeć się swojego czynu. Powiedział, że morderstwo miało go "zainspirować do pisania poezji", oraz że wcześniej żywo interesował się historią Jeffreya Dahmera, tzw. "kanibala z Milwaukee". Przyznał, że morderstwo sprawiło mu seksualną przyjemność.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

Mimo tych słów mężczyzna został uznany przez specjalistów za poczytalnego. Oznacza to, że przejdzie normalny proces sądowy. Dmitrij Luchin pragnął jego utajnienia, ale sąd oddalił jego prośbę. Teraz okrutnemu mordercy z miasta Wałdaj grozi kara dożywocia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków dostanie PODWYŻKĘ. Dokładnie przyjrzyj się następnej wypłacie
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Ojciec zostawił dziecko na środku ulicy i w deszczu, było zziębnięte i przerażone. Kazał robić maluchowi paskudną rzecz

źródło: lolmania

Następny artykuł