Usłyszał dziwne dźwięki z domu 94-latki. Natychmiast wtargnął do środka i zamarł odkrywając co się dzieję

Usłyszał dziwne dźwięki z domu 94-latki. Natychmiast wtargnął do środka i zamarł odkrywając co się dzieję Źródło: .

Mężczyzna pewnego dnia usłyszał dziwne dźwięki zza drzwi domu 94-letniej kobiety. Nie zwlekając ani chwili wtargnął do środka, a jego oczom ukazał się przerażający widok. Nie miał pojęcia, że staruszkę spotkał tak okropny los.

Mężczyzna regularnie odwiedzał dom staruszki, a ona za każdym razem, witała go miłym uśmiechem i chętnie zapraszała go na krótką rozmowę i filiżankę herbaty, Przyszedł jednak dzień, gdy 94-latka nie stała u progu domu, co bardzo go zaniepokoiło. W pewnym momencie usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z wnętrza budynku, a gdy wszedł do środka, nie mógł uwierzyć własnym oczom. 

Mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki z domu 94-latki i natychmiast wtargnął do środka

Josh Hefta od lat pracuje jako listonosz w Stanach Zjednoczonych w stanie Dakota Północna. Nie jest to jednak tylko jego praca, lecz również wielka pasja, dlatego z ogromną przyjemnością zjawia się pod domami mieszkańców, by dostarczyć im pocztę. Z niektórymi udało mu się nawet nawiązać bliższy kontakt, tak jak w przypadku 94-letniej Alice Paschke, która bardzo go polubiła. 

Kobieta mieszka sama, dlatego odwiedziny listonosza sprawiały jej wiele radości. Za każdym razem zamieniała z Joshem kilka słów, a niekiedy zapraszała go nawet na ciepły posiłek. Była mu również wdzięczna za to, ze specjalnie dla niej przemierza o milę więcej i co najważniejsze, gdy zaczęła miewać problemy z poruszaniem, zamiast zostawiać w skrzynce, mężczyzna dostarczał pocztę pod same drzwi, by 94-latka nie musiała za daleko chodzić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pewnego dnia Helfa znów udał się do domu staruszki i zapukał do drzwi, jednak ku jego zdziwieniu, Alice wcale nie stanęła u progu. Ponieważ 94-latka zawsze była w domu, wydało mu się to dość dziwne i postanowił zapukać jeszcze kilkukrotnie. Nagle usłyszał dziwny dźwięk z wnętrza, który przypominał mu płacz. Drzwi były zamknięte, dlatego by wejść do środka, Josh musiał je wyważyć. 

Zamarł odkrywając co się dzieje 

Gdy tylko listonosz wszedł do środka, zamarł. Ujrzał siedzącą na ziemi staruszkę, która zachodziła od płaczu i błagała o pomoc. Mężczyzna nie zastanawiając się ani chwili zabrał Alice do lekarza

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Tam okazało się, że 94-latka dzień wcześniej upadła i nie mogła o własnych siłach wstać, dlatego spędziła na podłodze ponad 20 godzin. Ku uciesze jej i Helfa, kobiecie nic poważnego się nie stało, a wszystko właśnie dzięki niemu. Okazał się jej bohaterem. Ten dzień z pewnością zapamiętają na długo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dobre wieści dla klientów PKO BP. Ujawniamy, które opłaty obniży bank
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Zamknęli go w psychiatryku jako niepoczytalnego za gwałt na 7-latku. Wyszedł i dostał pod opiekę 9-latkę, dokonano strasznego odkrycia
  5. Niewiele osób o tym wie, ale popełniają karygodny błąd podczas gotowania ziemniaków. Drobna zmiana sprawi, że będą o niebo lepsze

Źródło: webniusy 

Następny artykuł