Bezdomny wygrzebywał używane maski ze śmieci. Najgorsze robił dopiero potem, miał przerażający plan

Bezdomny wygrzebywał używane maski ze śmieci. Najgorsze robił dopiero potem, miał przerażający plan Źródło: youtube.com Snickersnee_Man

Bezdomny mężczyzna wygrzebywał ze śmieci zużyte już maseczki. To, co najgorsze, miało stać się jednak dopiero później.

Ten mężczyzna zelektryzował opinię publiczną, gdy do sieci wypłynęła historia jego zachowania. Choć samo wyjmowanie ze śmieci zużytych maseczek szokuje, to jego plan na to, co robić z nimi później, wręcz przyprawia o dreszcze. Na domiar złego, wiele wskazuje na to, że może nie być jedynym. 

Bezdomny mężczyzna wygrzebywał ze śmieci używane maseczki. Najgorsze zrobił dopiero potem 

Tę historię powinien przeczytać każdy, by móc uchronić się przed podobnymi "biznesmenami". Widniejący na zdjęciu mężczyzna został nagrany przez jednego z kierowców, którego uwagę zwróciło zaskakujące zachowanie bezdomnego. Nieznajomy siedział wśród śmieci, jednak nie szukał w nich niczego do ubrania. On wygrzebywał z nich zużyte jednorazowe maseczki do twarzy. Mężczyzna grzebał w śmieciach tak długo, aż udało mu się uzbierać wystarczającą ilość maseczek. Co z nimi robił? 

Niezwykle trudno w to uwierzyć. Bezdomny postanowił wzbogacić się na epidemii koronawirusa i sprzedać wszystkie zgromadzone maski. Mając świadomość z braku i jednocześnie zapotrzebowania na nie, nie musiał zbytnio się wysilać, bowiem wystarczyło, że podchodził do przypadkowych osób spotkanych na chodniku i oferował kilka sztuk. 

Nie jest jedynym? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero po jakimś czasie okazało się, że mężczyzna nie jest osobą zdrową psychicznie. Co więcej, lokalne władze uznały, jakoby bezdomny nie robił nic nielegalnego, bowiem jak miał przyznać on sam - zebrane maseczki oddaje na makulaturę. Służby postanowiły jednak upomnieć bezdomnego, a on ponoć zadeklarował, że zaprzestanie swoich działań. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy emerytów dostanie dodatkowe pieniądze. Nieoczekiwany efekt

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Tymczasem po burzy, jakie wywołało zachowanie mężczyzny, w sieci pojawiło się mnóstwo komunikatów informujących, że bezdomny może nie być jednym wykorzystującym epidemię. Dziennikarze "Wild Asia” zwrócili się do swoich odbiorców z prośbą o przecinanie maseczek przed ich wyrzuceniem. 

- Prosimy wszystkich, aby po użyciu maski jednorazowego użytku, przed wyrzuceniem jej do śmieci, pamiętać o zniszczeniu maski – Najlepiej ją pociąć. Są ludzie, którzy zbierają i sprzedają używane maski. Bądź czujny! - napisali. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Dopiero wiele lat po śmierci Osieckiej Krystyna Janda wyjawiła prawdę. Smutne, nikt się nie zorientował
  4. Zmarło niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy tego typu przypadek na świecie
  5. Żywioł uderzy z całą mocą, żółte alerty dla kilku województw. Nadchodzi niż Mareike, będzie niebezpiecznie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News