Mężczyzna na wózku zrobił niewiarygodną rzecz. Nie wiedział, że wszystko się nagrywa

Mężczyzna na wózku zrobił niewiarygodną rzecz. Nie wiedział, że wszystko się nagrywa Źródło: youtube/Today News 247/

Niepełnosprawny mężczyzna dopuścił się czynu, w który aż trudno uwierzyć i zapewne nikt by w niego nie uwierzył gdyby nie fakt, że miejscowe kamery wszystko nagrały. Sprawca nawet nie zdawał sobie z tego sprawy.

Mężczyzna na wózku spokojnie poruszał się po chodniku jednej z okolicznych ulic, gdy nagle zrobił niewiarygodną rzecz. Starzec zupełnie nie zwracał uwagi na spacerujących wokół ludzi, którzy w pierwszej chwili nie zareagowali w żaden sposób. Dopiero, gdy wydarzyło się najgorsze, wszyscy pospieszyli z pomocą. 

Starszy mężczyzna na wózku zrobił coś okropnego. Nie zdawał sobie sprawy, że wszystko się nagrywa 

Do zdarzenia doszło 26 grudnia w stolicy Peru - Limie w godzinach około południowych. Starszy pan, poruszający się na wózku inwalidzkim, przejeżdżał wówczas na pobliskim chodniku, na którym napotkał przeszkodę w postaci drabiny. Na szczęście była ona oparta w taki sposób, że mężczyzna mógł bez najmniejszego problemu ominąć ją i kontynuować drogę. 

Rzeczywiście w pierwszej chwili tak też zrobił, jednak z relacji świadków wynika, że starzec nagle wrócił się w stronę drabiny i zaczął chaotycznie nią potrząsać. Mieszkaniec Limy doskonale zdawał sobie sprawę, że u jej szczytu, czyli na wysokości około 10 metrów, znajduje się malarz 46-letni Francisco Fernandez Sanchez. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na skutek groźnego zachowania niepełnosprawnego, mężczyzna z impetem wpadł na ziemię. W sekundę przechodni poderwali się i ruszyli z pomocą poszkodowanemu. Wezwano pogotowie, które zabrało 46-latka do szpitala, gdzie okazało się, że wypadek tylko wyglądał na niebezpieczny, a w rzeczywistości Sanchez nie odniósł żadnych obrażeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Sprawca nie został zatrzymany, jednak już niebawem może się to zmienić, bowiem świadkowie wyznają, że ten mieszka w okolicy. Co więcej, ponoć niejednokrotnie zdarza mu się wdawać w awantury z obcymi. Gdy tylko sprawą zajmie się policja będzie miała niezbite dowody na ukaranie mężczyzny, ponieważ choć nie zdawał sobie z tego sprawy w miejscu zdarzenia znajdował się monitoring, który zarejestrował całe zajście. Widok jest naprawdę wstrząsający. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Fani Kasi Cichopek zobaczyli jej świąteczne zdjęcie i oniemieli. Ukrywa ciążowy brzuszek?
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  5. Wielki niepokój o 12-letnią Viki Gabor. Michał Szpak aż zadrżał, mówiąc o swoich obawach

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News