Chciał zgłosić kradzież auta. Ale policjanci odkryli jego sekret

Chciał zgłosić kradzież auta. Ale policjanci odkryli jego sekret Źródło: facebook/Kennewick_Police_Department/

Mężczyzna, który widział, jak złodziej kradnie jego samochód, niezwłocznie stawił się na policji, by poinformować o całym zdarzeniu. Funkcjonariusze od razu wszczęli śledztwo i zupełnym przypadkiem odkryli coś zdumiewającego.

Pewien mężczyzna udał się na komisariat po tym, jak skradziono mu samochód. Dokładnie opisał, co zaszło tego dnia, a mundurowi, którzy szybko znaleźli potwierdzenie jego zeznań, zabrali się za badanie materiału dowodowego. Nagle cała sprawa przybrała nieoczekiwany obrót, co wpłynęło na los pokrzywdzonego. Teraz sam stał się oskarżonym. 

Mężczyzna zgłosił kradzież samochodu 

42-letni William A. Kelley mieszkający w Kennewick w stanie Waszyngton zgłosił się na komisariat policji po tym, gdy na własne oczy widział, jak skradziono mu samochód. Funkcjonariusze poważnie potraktowali sprawę i szybko weszli w posiadanie nagrania z kamer monitoringu z miejsca, gdzie doszło do zdarzenia.

Materiały potwierdziły, że o godzinie 6:00 rano rowerzysta, który zauważył kluczyki pozostawione wewnątrz auta, skorzystał z okazji i po wrzuceniu swojego roweru na przyczepę, odjechał w pośpiechu. 42-latek próbował dogonić złodzieja, jednak bezskutecznie. Policjanci wszczęli śledztwo i dokładnie sprawdzali każdą sekundę nagrania, by jak najdokładniej dostrzec wizerunek sprawcy. Nagle zauważyli coś nieprawdopodobnego.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policjanci okryli całą prawdę 

Mundurowi odkryli, że mężczyzna zgłaszający kradzież, sam ma sporo na sumieniu. Kamery uwieczniły, dlaczego wówczas zatrzymał się na parkingu, a kluczyki zostawił wewnątrz auta. Okazało się, że 42-latek zamierzał obrabować pobliski sklep, a pozostawienie kluczyków miało mu umożliwić szybką ucieczkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu

2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Przez innego złodzieja nie zdążył zrobić najważniejszego - ukraść pieniędzy, bowiem musiał pospieszyć za swoim skradzionym samochodem. Choć Williama nie do końca można nazwać złodziejem, jego kara przyszła znacznie szybciej, niż mógł się spodziewać. Nie tylko został pozbawiony auta, ale również wolności, bowiem policjanci od razu go zatrzymali. Teraz czeka na decyzję sądu, a funkcjonariusze wciąż szukają drugiego mężczyzny, który zapewne szybko znajdzie swoje miejsce w celi, być może nawet tej samej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. Premier ogłosił stan alarmowy ALFA na terenie całej Rzeczpospolitej

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu