Mężczyzna porwał i skrzywdził 5-latkę. Reakcja sąsiadów przeszła wszelkie oczekiwania, wstrząsające nagranie

Mężczyzna porwał i skrzywdził 5-latkę. Reakcja sąsiadów przeszła wszelkie oczekiwania, wstrząsające nagranie Źródło: Instagram.com etozhez

Mężczyzna porwał i skrzywdził 5-latkę, policja znalazła dziewczynkę w jego mieszkaniu. Kiedy wiadomości o jego czynie obiegły lokalną społeczność, doszło do dramatycznych wydarzeń. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Mężczyzna porwał 5-letnią dziewczynkę i zgwałcił, jej zaginięcie zgłosił na policję ojciec. Funkcjonariusze znaleźli dziecko w mieszkaniu 62-latka, kiedy lokalna społeczność dowiedziała się o jego czynie , doszło do dramatycznych wydarzeń.

Mężczyzna porwał i zgwałcił 5-latkę

O zniknięciu swojej 5-letniej córeczki powiadomił policję ojciec, mieszkaniec miasta Żezkazgan w Kazachstanie złożył zawiadomienie 23 lipca 2020 roku. Lokalni funkcjonariusze od razu rozpoczęli intensywne poszukiwania, krótko po północy odnaleziono 5-latkę w mieszkaniu w jednym z bloków bloków w miejscowości Sätbajew.

Jak podał serwis "Baige News Kazakhstan", mieszkanie należało do 62 -letniego mężczyzny, a dziewczynka była przetrzymywana w wersalce. Została przetransportowana do szpitala, gdzie badania potwierdziły, że doszło do zgwałcenia dziecka. teraz dziewczynka znajduje się pod opieką mamy.

Mężczyzna został aresztowany, tłum domagał się sprawiedliwości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właściciel mieszkania został natychmiast zatrzymany i aresztowany. Wśród lokalnej społeczności szybko rozeszły się informacje o jego czynie. W kierunku jego mieszkania ruszył rozwścieczony tłum, który sam chciał wymierzyć mu sprawiedliwość. Sąsiedzi nie byli świadomi, że 62-latek znajduje się już w areszcie. Ludzie dobijali się do drzwi jego mieszkania i skandowali wyzwiska. Kiedy na miejsce przybyła policja i poinformowała ich o zaaresztowaniu pedofila, tłum ruszył pod komisariat.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona 

3. W trakcie porodu dowiedziała się o zdradzie męża. Porażająca sytuacja nastąpiła chwilę później

Okoliczni mieszkańcy domagali się od policji wydania 62-latka, a kiedy funkcjonariusze odmówili, siłą próbowano wedrzeć się do aresztu. Rozszalały tłum napierał na drzwi, rzucać kamieniami, wybijał szyby i niszczył samochody. Wszystko zostało nagrane, a dramatyczne filmy pojawiły się w sieci. Na pomoc wezwano straż pożarną, jednak uczestnicy zamieszek uspokoili się dopiero, kiedy policjanci oddali strzały ostrzegawcze i około godziny 5 rano rozeszli się do domów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe wytyczne GIS dla szkół. Wiemy, na jakich zasadach uczniowie mogą wrócić na lekcje
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  4. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  5. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  6. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało
  7. 1400 zł świadczenia z ZUS czeka. Czas masz tylko do końca sierpnia
  8. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
  9. Polska płacze. Nie żyje Marian Haniszewski

Źródło: Fakt 24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News