Nagle lekarz zaczął ustami wysysać z mężczyzny mocz. Ale wcale nie to najbardziej przeraża

Nagle lekarz zaczął ustami wysysać z mężczyzny mocz. Ale wcale nie to najbardziej przeraża Źródło: Fot. Twitter/Thepapercn

Mężczyzna podróżował samolotem z Chin do USA, kiedy nagle poczuł się gorzej. Lekarz, który był obecny na pokładzie, poinformował go, że musi wyssać z niego mocz. Pasażer był przerażony jego pomysłem, jednak nie to było najbardziej przerażające.

Mężczyzna leciał liniami China Southern Airlines z Chin do Stanów Zjednoczonych. W pewnym momencie załoga zauważyła, że pasażer wyraźnie gorzej się czuje. Wezwali lekarza, a ten poinformował, że będzie musiał ustami wyssać z niego mocz. Wszyscy byli przerażeni słowami doktora.

Mężczyzna po 10 godzinach lotu nagle gorzej się poczuł

Lot odbywał się z Kantonu w Chinach do Nowego Jorku w USA. 10 godzin rejsu minęło zupełnie bez zakłóceń, ale nagle jeden z pasażerów wyraźnie gorzej się poczuł. Stewardessa zauważyła, że mężczyzna ma wzdęty brzuch i bardzo obficie się poci. Kiedy zapytała go, czy wszystko w porządku, ten przyznał, że bardzo źle się czuje. Załoga nie czekała ani chwili dłużej i od razu zapytała, czy na pokładzie samolotu znajduje się jakiś lekarz.

Na pomoc mężczyźnie ruszyli Zhang Hong oraz Xiao Zhanxiang. Ich pacjent miał silne bóle i objawy szoku, jego stan był krytyczny. Lekarze zorientowali się, że pasażer miał poważne problemy z prostatą i ma przepełniony pęcherz. Najbardziej przeraża to, że doktorzy skonstruowali prymitywny cewnik z dostępnych na pokładzie samolotu materiałów, m.in. rurek z masek tlenowych, igły ze strzykawki oraz słomek. Niestety rozmiar igły okazał się niedostateczny, by skutecznie przebić pęcherz z moczem.

Mężczyzna miał poważne problemy z prostatą, doszło u niego do przepełnienia pęcherza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doktor Zhang Hong podjął bohaterską decyzję i zdecydował się wyssać mocz z pacjenta używając do tego własnych ust. Tylko w ten sposób można było uratować mu życie. Pasażer nie miał już zbyt wiele czasu i bardzo cierpiał.

- Był to najlepszy sposób, by pozbyć się płynu, a nie potrafiłem wymyślić innej metody. Widząc cierpienie pasażera myślałem jedynie o tym, jak uratować mu życie - powiedział doktor Zhang, na co dzień pracujący w szpitalu Jinan w Kantonie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Niewiarygodny zabieg zakończył się sukcesem, a chory pasażer wrócił na swoje miejsce po 30 minutach. Czuł się dobrze, jednak doktorzy zalecili mu, by po przylocie skonsultował się z lekarzem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News