Ochroniarze zajrzeli mu do ust i nie wierzyli własnym oczom. Samolot odleciał bez niego

Ochroniarze zajrzeli mu do ust i nie wierzyli własnym oczom. Samolot odleciał bez niego Źródło: YouTube/LOL Gold

Mężczyzna próbował przemycić niedozwolony przedmiot. Nie udało mu się, ponieważ ochroniarze zabronili mu wejść do samolotu, gdy zobaczyli, co trzyma w ustach. Nie mogli uwierzyć w to, co dzieje się na ich oczach.

Mężczyzna miał zaplanowaną podróż z Chin za granicę kraju. Chciał po raz pierwszy wyjechać poza państwo, by zobaczyć i poznać inne miejsca. Nigdy wcześniej nie podróżował samolotem, dlatego przed wylotem dokładnie się przygotował. Wiedział, co może wnieś do samolotu, a czego nie. Zapomniał jednak o małym drobiazgu.

Mężczyzna nie został wpuszczony do smaolotu

Jak dobrze wiadomo, na pokładzie samolotu nie wszystko może się znajdować. Rzeczy, które mogłyby zranić pasażerów czy spowodować katastrofy, muszą znajdować się w luku bagażowym. Ochrona pracująca na lotnisku bardzo dokładnie kontroluje przedmioty znajdujące się w bagażach, w ubraniach i wewnątrz ciała podróżujących.

Dzięki lataniu samolotem można przemieścić się z miejsca na miejsce dużo szybciej, niż innym środkiem lokomocji, ale kontrole są znacznie dokładniejsze, niż na przykład w przekraczaniu granicy pociągiem czy autem. Dlatego niezbyt często słyszy się o tym, że przemytnicy wybierają ten sposób podróżowania na przemycanie większej ilości niedozwolonych przedmiotów.

Pan Quan nie próbował przemycić narkotyków czy broni. Dla niego najważniejszym przedmiotem, z którym nie chciał się rozstać, było zupełnie coś innego. Postanowił za wszelką cenę zawalczyć o to, by przedmiot poleciał razem z nim. W ostatecznym rozrachunku Quan nie poleciał i został na lotnisku.

Co zrobił mężczyzna podczas kontroli celnej?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widać doskonale, jak mężczyzna chowa do ust zapalniczkę. Zarejestrowana została także reakcja służb kontroli celnej, gdy zobaczyli, co ten mężczyzna robi. Nigdy wcześniej nie widzieli, by ktoś próbował przemycić tak mało znaczący przedmiot, który nie miał żadnej wartości sentymentalnej. W dodatku zrobił to w tak niebezpieczny i lekkomyślny sposób. 

- Gdy oficer zauważył pełną buzię pasażera, ten próbował kłamać i mówił, że boli go ząb - relacjonował zdarzenie przedstawiciel ochrony służb celnych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Dlaczego mężczyzna nie chciał rozstać się z zapalniczką? Jak sam twierdzi, jest nałogowym palaczem i nie wyobraża sobie sytuacji, by nie zapalić podczas lotu. Za całe zdarzenie mężczyzna został ukarany karą grzywny i ma do zapłacenia 140 dolarów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. POTĘŻNY polski bank w krytycznej sytuacji. Jeszcze nigdy nie było tak źle
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: o2

Następny artykuł