Policja alarmuje o zamaskowanym mężczyźnie, który jeździ po polskim mieście i zaczepia dzieci. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna

Policja alarmuje o zamaskowanym mężczyźnie, który jeździ po polskim mieście i zaczepia dzieci. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna Źródło: Pixabay

Mężczyzna zaczepia dzieci na mieście, jest zamaskowany i niebezpieczny. Policja alarmuje wszystkich rodziców, by uważali na swoje dzieci, grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo.

Mężczyzna jest zamaskowany, jeździ po mieście i zaprasza dzieci do swojego samochodu. Twierdzi, że chce je tylko podwieźć do domu. W Poznaniu żaden rodzic nie może spać spokojnie, a policja alarmuje by jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech.

Niebezpieczny mężczyzna poluje na dzieci w Poznaniu 

Na skrzyżowaniu ulic Łowickiej i Kostrzyńskiej mężczyzna zaproponował dziecku wejście do samochodu, by podrzucić je do domu. Na szczęście 10-latek nie wsiadł do auta porywacza i opowiedział o całym zdarzeniu rodzicom.

- Mojemu 10-letniemu synowi zostało zaproponowane wejście do auta obcego mężczyzny z chustką na twarzy. Mężczyzna był wysokim brunetem, jeżdżącym czarnym sedanem. Więcej informacji dziecko nie zapamiętało - przekazała jedna z matek.

Sprawą już zajęła się policja, która patroluje miasta i sprawdza nagrania z monitoringu. Mieszkańcy połączyli siły i wspólnie chodzą po mieście, rozwieszając ogłoszenia o groźnym mężczyźnie, który zaczepia dzieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wygląda mężczyzna?

Z relacji dzieci, które miały do czynienia z nieznanym mężczyzną udało się ustalić jego rysopis. Mężczyzna jest wysoki, ma ciemne włosy, twarz zakrywa chustą. Auto do którego zaprasza dzieci to czarny sedan. Zaczepia on najmłodszych, którzy wracają ze szkoły i przedszkola. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz 

Policja alarmuje, by rodzicie otoczyli swoje dzieci jeszcze większą opieką. Dla ich dobra i bezpieczeństwa zalecają, żeby nie pozostawiać ich bez opieki na ulicach. Radzą też by planować odbieranie dzieci ze szkoły, aby uniknąć podobnych sytuacji. I najważniejsze, co mogą zrobić teraz rodzice z Poznania, to uświadomienie swoim pociechom, jak niebezpieczne może być wsiadanie do samochodu obcego mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niedługo poznasz całą PRAWDĘ o swojej przyszłej emeryturze. Wielu będzie bardzo zawiedzionych
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zalani łzami mama i tata chcieli pożegnać synka, myśleli że nie żyje. Przytulili chłopca i lekarzom odebrało mowę
  5. Mama zobaczyła, co tata robi z maleńkim synkiem i straciła mowę. Natychmiast złapała za kamerę

źródło: radio zet 

Następny artykuł