Skandaliczne zachowanie turysty. Pokazali zdjęcie, ręce opadają

Skandaliczne zachowanie turysty. Pokazali zdjęcie, ręce opadają Źródło: Babiogórski Park Narodowy/ Facebook

Mężczyzna swoim zachowaniem wywołał wiele negatywnych komentarzy. Na zdjęciu, które pojawiło się w sieci, doskonale widać, jak turysta zachowuje się podczas wycieczki. Ciężko uwierzyć, jakie pomysły przychodzą ludziom do głowy na urlopie.

Mężczyzna został uwieczniony na fotografii, która dokładnie pokazuje, jak turysta zachowywał się w parku narodowym. Niestety, okazuje się, że o przyjętych ogólnie normach, wciąż trzeba przypominać. Ręce opadają, gdy patrzy się na jego skandaliczne zachowanie. W mediach społecznościowych zawrzało. 

Mężczyzna zachował się skandalicznie

Administracja Babiogórskiego Parku Narodowego zamieściła niedawno w mediach społecznościowych nietypowe zdjęcie. Na fotografii widać zachowanie, które nie przystoi turystom poruszającym się po szlakach w narodowych parkach. Ciężko uwierzyć, że taka sytuacja miała miejsce. 

- Poniżej publikujemy zdjęcie, które dokumentuje, jak niskiej kultury osobistej bywają turyści odwiedzający nasz Park. Na nowo otwartej ścieżce dydaktycznej znajduje się ławka, na której umieszczona jest drewniana figura Wawrzyńca Szkolnika pierwszego babiogórskiego przewodnika. Jeden z turystów usiadł na jego ramionach. Mamy nadzieję, że takie zachowania będą przez Państwa piętnowane, bo trudno przewidzieć, co jeszcze można wymyślić i co jeszcze zniszczyć - czytamy na Facebooku Babiogórskiego Parku Narodowego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zachowanie mężczyzny wywołało ogromną dyskusję w sieci

Zachowanie mężczyzny nie przypadło do gustu internautom. Post zamieszczony przez Babiogórski Park Narodowy do dziś jest udostępniany na szeroką skalę. Pojawia się także coraz więcej komentarzy. 

- Szczerze powiem, kochani, niestety to jest początek takich wybryków. To staje się modne, oni myślą, że są trendi itp. Niestety szkoda mi natury, która jako jedyna daje nam ukojenie [...]. Szkoda, że tylko ludzie takiej klasy niszczą to wszystko pod wpływem używek - napisał jeden z internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Krzysztof Domaradzki

2. Awokado jest prawdziwą bombą witaminową. Lista korzyści wynikających z jego jedzenia robi wrażenie

Wiele osób, które komentowały wpis zamieszczony przez Babiogórski Park Narodowy, podkreślało, że takie zachowanie nie jest dla nich nowością. Internauci dzielili się swoim doświadczeniem, opisując sytuacje, które widzieli między innymi na popularnych trasach w Bieszczadach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina wykupiła pakiet z wyżywieniem nad polskim morzem. Muszą zapłacić 12 929 zł za 7 dni
  2. Nie żyje mistrzyni Europy. Zmarła bardzo młodo, polscy kibice pamiętają ją doskonale
  3. Na ciele babci pojawiły się siniaki. Gdy rodzina obejrzała nagranie z ukrytej w domu kamery, natychmiast zadzwonili na policję
  4. GIS zamyka popularne kąpielisko, na pewno nie ostatnie. Zła wiadomość dla Polaków nad morzem
  5. Zapytali Ministerstwo Zdrowia, ilu Polaków naprawdę zakaziło się koronawirusem. Odpowiedź zwala z nóg
  6. Od 13 lat jest w ciąży. Kobieta opublikowała porażające zdjęcia

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News