Naukowcy ostrzegają, nawet wyleczony koronawirus może mieć poważne powikłania. Fatalne wiadomości zwłaszcza dla mężczyzn

Naukowcy ostrzegają, nawet wyleczony koronawirus może mieć poważne powikłania. Fatalne wiadomości zwłaszcza dla mężczyzn Źródło: Unsplash Lucas Vasques

Ostatnie teorie wysnute przez naukowców mogą być wyjątkowo niepokojące. Koronawirus nawet po wyleczeniu może nieść ze sobą powikłania. Mężczyzna może spotkać się z ich fatalnymi skutkami.

Mężczyzna, który przeszedł koronawirusa może spotkać się z dodatkowymi powikłaniami. Naukowcy doszli ostatnio do wniosków, które mogą wywołać spory niepokój. Dotyczą osób, które zostały już wyleczone z choroby.

Naukowcy ostrzegają przed powikłaniami

Niejeden mężczyzna i kobieta zostali już dotknięci chorobą, którą wywołał koronawirus. Chińscy naukowcy podzielili się ostatnio informacjami, które nie napawają optymizmem. Okazuje się, że nawet wyleczona infekcja może wiązać się z dodatkowymi powikłaniami. 

Naukowcy ze szpitala Tongji opublikowali w internecie raport odnoszący się do powikłań został szybko usunięty z sieci przez chińskie władze. Powodem było brak wskazania odpowiednich badań. Jednak jak wiadomo w Internecie nic nie ginie i informacje stały się sporą przestrogą. Z jakimi konsekwencjami musi liczyć się mężczyzna? Odpowiedź na to pytanie może wywołać spory niepokój.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z jakimi powikłaniami musi liczyć się mężczyzna? 

Jak wiadomo koronawirus atakuje przede wszystkim organy układu oddechowego i odpornościowego. Chińscy naukowcy ostrzegają jednak przed hipotetycznymi powikłaniami, do których może doprowadzić choroba. Mężczyzna może być nimi najbardziej zaniepokojony.

Jak donoszą naukowcy ze szpitala Tongji, koronawirus po infekcji znajduje się w jelicie cienkim, nerkach, sercu, tarczycy i jądrach. To właśnie w tych ostatnich jego stężenie białka i ekspresja mRN jest najwyższa. To z kolei w znacznym stopniu może wpłynąć na płodność. Z pewnością ta hipoteza może zaniepokoić wielu mężczyzn. Zwłaszcza, że dotyczy również osób, które przechodzą chorobę bezobjawowo.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor disco polo jawnie namawia do łamania kwarantanny. Jego słowa oburzyły tysiące internautów

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Potrzeba jeszcze wielu badań aby potwierdzić tą teorię. Jednak epidemia, którą wywołał podobny wirus w latach 2002-2003, pokazuje, że może ona nie być bezpodstawna. Wówczas wykryto u zainfekowanych osób rozległe zapalenie jąder. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać
  2. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców
  3. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  4. 45 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Najgorsza sytuacja w kilku województwach
  5. Córka Zbigniewa Wodeckiego w końcu przerwała milczenie. Ujawniła długo skrywany sekret
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: Poradnik Zdrowie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News