Mężczyźnie przyśniło się, że umarł. Po obudzeniu doszło do niesłychanego wydarzenia

Mężczyźnie przyśniło się, że umarł. Po obudzeniu doszło do niesłychanego wydarzenia Źródło: flickr.com/simpleinsomnia

Mężczyzna przez pewien czas miał dość przykre sny. Pewnego dnia przyśniło mu się, że umarł w tragiczny sposób. Nie tylko on, przebywał wtedy z drugą, bliską osobą. Finał historii jest równie straszny.

Mężczyzna tylko śnił, że umiera - mordowany w męczarniach przez nieznanego napastnika. Po natychmiastowym obudzeniu nad ranem doszło do czegoś niewytłumaczalnego, to medyczny ewenement.

Mężczyzna śnił, że jest mordowany. Po obudzeniu doszło do najgorszego

Koszmary senne mogą dopaść każdego - nawet tego, u którego w życiu nie ma stresu i powodu do niepokoju. Najczęściej pojawiają się rankiem, kiedy faza REM jest najdłuższa. To właśnie koszmary z tego okresu są najbardziej przerażające. Po pobudce trudno nam określić, czy to była prawda, czy sen. Realistyczność snów potrafi doprowadzić do strasznych konsekwencji.

Lekarzom badającym zjawiska snu nieobce są zdarzenia, kiedy koszmar był tak przerażający dla ludzkiego umysłu i tak wycieńczał organizm, że dochodziło do najgorszego. Pewien mężczyzna śnił, że wraz z tatą przebywają w mieście. Nagle ktoś na nich napadł i zamordował obu. Mężczyzna tak mocno to przeżył, że kilka chwil po obudzeniu doznał ataku serca. Dodajmy, że miał 23 lata, był zdrów jak ryba i nigdy nie chorował na serce ani nie miał problemów z układem krwionośnym.

To nie jedyny przypadek. Koszmary potrafią wpłynąć na całe życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie jedyna taka tragiczna historia. Kolejnym znanym przypadkiem jest mężczyzna, który śnił, że zginął w wypadku samochodowym. Przebudził się i zaczął wymiotować, a dwie godziny później zgłosił się do szpitala z ostrymi bólami w klatce piersiowej. Również był zdrów jak ryba, nie miał problemów z sercem, nie palił, prowadził aktywny tryb życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o mężu Danuty Holeckiej. Dziennikarka wolałaby, żeby nikt się o tym nie dowiedział
2. 
Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Koszmary senne są męczące i po obudzeniu potrafią doprowadzić do śmierci śniącego. Poziom stresu i adrenaliny jest nie do wytrzymania. O wiele częściej jednak nie potrafimy odróżnić jawy od snu. Pewnej kobiecie śniło się, że zmarł jeden z członków jej rodziny. Po obudzeniu jak gdyby nigdy nic zaczęła organizować pogrzeb i była przekonana, że inni sobie żartują próbując uświadomić jej sytuację. Inna osoba śniła, że została zwolniona z pracy. Po obudzeniu była przekonana, że naprawdę tak się stało do momentu, kiedy nie otrzymała telefonu od szefa. Pytał się, dlaczego nie przychodzi już tydzień do firmy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Dagmara z "Królowych życia" grubo przesadziła. Oszpeciła Edzię
  4. Twój kot ciągle ugniata Cię łapkami? Znaczenie tego zachowania jest niezwykłe, każdy właściciel musi je poznać
  5. Twarze Jana Królikowskiego oraz Antka i jego dziewczyny mówią wszystko. Najsmutniejsza Wigilia w ich życiu

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News