Świąteczny Robin Hood pojawił się na ulicach. Mężczyzna rozdawał pieniądze życząc wszystkim "Wesołych świąt"

Świąteczny Robin Hood pojawił się na ulicach. Mężczyzna rozdawał pieniądze życząc wszystkim "Wesołych świąt" Źródło: policja

Pewien mężczyzna postanowił stać na ulicy i rozdawać przechodniom pieniądze, życząc im "Wesołych Świąt". Zdarzenia, które miały miejsce na ulicy, przypominają świąteczną opowieść, a rozegrały się zaledwie wczoraj.

65-letni mężczyzna w duchu trwających właśnie Świąt Bożego Narodzenia postanowił rozdawać nieznajomym pieniądze na ulicach Kolorado. Z uśmiechem na ustach wręczał wszystkim banknoty, które chwile wcześniej ukradł z banku.

65-letni mężczyzna obrabował bank i rozdawał pieniądze

W USA rozegrały się zdarzenia w które ciężko uwierzyć. 65-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję, po tym, jak obrabował bank w centrum Colorado Springs, w stanie Kolorado. Mężczyzna wszedł do banku i grożąc, że użyje broni, zażądał od pracowników wypłacenie mu gotówki. Na razie nie wiadomo, ile pieniędzy pracownicy banku wypłacili podczas napadu. Pierwsze ustalenia policji są takie, że w momencie napadu mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnej broni. 

Po obrabowaniu banku 65-letni mężczyzna wyszedł na ulicę, gdzie zaczął rozdawać przechodniom banknoty, a także rozrzucał gotówkę, życząc wszystkim "wesołych świąt".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna po wszystkim czekał w kawiarni na policję

Po rozdaniu wszystkich pieniędzy, mężczyzna udał się do pobliskiej kawiarni, gdzie popijając ciepły napój, czekał na przybycie policji. Kiedy funkcjonariusze pojawili się, by zaaresztować 65-latka, mężczyzna nie stawiał oporu. Świadkowie przekazują, że był on przygotowany na pojawienie się policji, która miała go zabrać do aresztu w hrabstwie El Paso w Kolorado Springs.

Świadkowie całego zdarzenia przekazali, że część z obdarowanych przechodniów oddało, otrzymane od złodzieja pieniądze. Jednak kilka tysięcy z ukradzionych z banku pieniędzy wciąż znają się w posiadaniu obdarowanych świątecznym podarunkiem mieszkańców Kolorado.

Dzisiaj grzeje: 1.Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni

2. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Ulice Kolorado były świadkiem rozegrania się świątecznej opowieści o Robin Hoodzie, który zabierając pieniądze bogatym, obdarował najbiedniejszych. Niestety, w tej historii mężczyzna najprawdopodobniej spędzi parę lat za kratkami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż


źródło: tvn24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News