Wygrał na loterii 40 tysięcy. Zabił swoich dwóch synów, żona cudem zdążyła uciec

Wygrał na loterii 40 tysięcy. Zabił swoich dwóch synów, żona cudem zdążyła uciec Źródło: pikio

Mężczyzna wygrał na loterii dużą kwotę. Ten dzień mógł stać się początkiem nowego, lepszego życia rodziny. Niestety, rzeczywistość okazała się zgoła inna.

Mężczyzna zmienił życie tej rodziny w koszmar. Choć wydawało się, że spotkało ich ogromna radość, to nie trwało to długo. Szczęśliwy traf zawrócił mężczyźnie w głowie i doprowadził do tragedii. Wszystko zaczęło się w chwili, gdy David Stokes wziął udział w loterii. Był to dla niego dobry dzień, bowiem udało mu się wygrać 40 tysięcy funtów. 

Mężczyzna chciał mieć wszystko dla siebie

Mężczyzna w 2016 roku wygrał 40 tysięcy funtów, co nie jest wielkim majątkiem. Mimo wszystko postanowił nie dzielić się tym sukcesem z rodziną - wszystko chciał zachować dla siebie. Po krótkim czasie żądza pieniądza nim zawładnęła. W jego głowie rodziły się coraz to nowsze pomysły jak spożytkować wygraną. Niestety, nie były to miłe plany. Jego żona twierdzi, że nakryła męża na zakupie w internecie pigułek gwałtu. David Stokes chętnie roztrwaniał pieniądze na przyjemności - spotykał się z prostytutkami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawda wyszła na jaw

Niewierność męża wyszła jednak na jaw, a mężczyzna wpadł w furię. Próbował zabić swoją żonę. Początkowo rzucił nią o ścianę, a potem próbował udusić. Kobieta cudem uszła z życiem. Udało jej się wyrwać z rąk męża i uciec z domu. Szukała pomocy, ale nie zdążyła jej znaleźć. Mężczyzna ponownie dopadł żonę i ugodził ją nożem kuchennym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Gdy wezwana policja dotarła na miejsce, okazało się, że David Stokes przetrzymywał w domu swoją zranioną małżonkę. Miała ona niezwykle dużo szczęścia, że udało jej się przeżyć ten koszmar. Co więcej, odnaleziono tam ciała jego synów: 11-letniego Adama i 5-letniego Matthewa. Chłopcy zostali uduszeni. Synowie zostali zauważeni na łóżku, dzieci trzymały się za ręce. Zabójstwo było wykonane z zimną krwią. Ta katastrofa wstrząsa i łamie serca wielu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Pałac Kultury i Nauki do WYBURZENIA? Wicerzecznik partii: sercem jestem za!

źródło: planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News