Mężczyzna wjechał w tłum kobiet
facebook.com Gosia Górczyńska
Weronika Wasiak - 26 Października 2020

Wjechał w tłum protestujących kobiet, jedną ciągnął 100m. Porażające sceny, karetka na miejscu

Mężczyzna jak gdyby nigdy nich wjechał w tłum kobiet, a jedną z nich ciągnął aż 100 metrów. Natychmiast zawiadomiono pogotowie, nie mieści się w głowie.

Mężczyzna z premedytacją wjechał w tłum protestujących Polek. Nikt nie mógł spodziewać się takiego zachowania, trwają poszukiwania.

Incydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga DudaIncydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga DudaCzytaj dalej

Trwają protesty. Mężczyzna wjechał w tłum kobiet

W poniedziałek od godziny 16:00 trwa blokowanie ulic. To kolejna manifestacja Polaków sprzeciwiających się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Tłumy aktywistów zgromadziły się dziś w wielu miastach, a kierowcy zatrzymali auta na drogach, wydając dźwięk z klaksonów. Niestety, szybko okazało się, że nie każdy, kto akurat znalazł się w centrum strajku, jest jego zwolennikiem.

Na facebookowej stronie "Warszawski Strajk Kobiet", gdzie na bieżąco są publikowane informacje ws. protestów, pojawiła się porażająca informacja. W Warszawie około godz. 17:00 przy ul. Puławskiej mężczyzna wjechał srebrnym BWM w zgromadzone kobiety. Jedną z nich przez 100 metrów ciągnął za sobą.

- Właśnie ch*j w srebrnym BMW na naszych oczach potrącił protestujących: skrzyżowanie Goworka i Puławskiej - informuje użytkowniczka.

Ostatecznie, jak donosi Radio Zet, poszkodowane są osoby. Świadkowie natychmiast zawiadomili pogotowie, ale jak przekazują za pośrednictwem Facebooka aktywistki, u żadnej z kobiet nie doszło do poważnych obrażeń.

- Na miejscu była posłanka Jachira. Wydaje mi się, że zebrała wszystkie potrzebne informacje od poszkodowanej dziewczyny - pisze -internautka.

- Nic poważnego się niw stało, jakieś obtarcia. Przyjechała karetka i wszystko pod kontrola. Ale wyglądało poważnie, ciągnął dziewczynę na masce 100m - relacjonuje kolejna.

Informacje w sprawie koszmarnego zdarzenia potwierdził Piotr Świstak ze Stołecznej Komendy Policji. Jak wiadomo, sprawcy udało się zbiec, jednak wszczęto już poszukiwania.

Dzisiaj grzeje:

1. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie

2. TVN przekazał tragiczne informacje, stało się najgorsze. Nie żyje, cała rodzina i bliscy w żałobie

3. Zewsząd dochodzą słowa wsparcia. Beata Kozidrak przerwała milczenie

- Jedna z nich z drobnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Druga oddaliła się z miejsca zdarzenia - mówił Piotr Świstak, cytowany przez Radio Zet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po 19 latach pożegnała najlepszego przyjaciela. Wzruszające nagranie sprawia, że samemu chce się płakać
  2. Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje Franciszek Wrana, tragedia, "pozostanie w naszej pamięci"
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Niezwykle smutne odkrycie. Ludzkie śmieci trafiły już na dno Rowu Mariańskiego
  7. Najprostsze i najpyszniejsze na świecie pierogi bez lepienia przygotujesz w kilka minut. Kapitalna receptura

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News