Wszyscy do końca liczyli na cud. Niestety, w lesie odnaleziono ciało prawdziwej legendy

Wszyscy do końca liczyli na cud. Niestety, w lesie odnaleziono ciało prawdziwej legendy Źródło: Mike Labrum Unsplash.com

Mężczyzna zapisał się na kartach historii olimpijskiej, niestety do mediów dotarły informacje o tragicznym odkryciu jakiego dokonali śledczy. W lesie odnaleziono ciało prawdziwej legendy sportowej, choć wszyscy do końca liczyli, że sprawa rozwiąże się w zupełnie inny sposób.

Mężczyzna był poszukiwany przez dwa dni. Śledczy nie zamierzali się poddawać i angażowano coraz większe siły i środki. Niestety w końcu odkryto zwłoki w lesie, gdzie prowadzone były działania. Informacje na temat tego makabrycznego odkrycia potwierdzone zostały w oficjalnym komunikacie. 

Niestety to pewne, mężczyzna znaleziony w lesie to legendarny sportowiec

Mężczyzna, którego ciało zostało znalezione na brzegu rzeki Ruza to były mistrz olimpijski Aleksander Iwanicki. Sportowiec w roku 1964 stanął na najwyższym podium w Tokio, gdzie pokonał wszystkich innych zapaśników. Czterokrotnie również zdobywał tytuł mistrza świata w zapasach w stylu dowolnym, kolejno w latach 1962, 1963, 1965 oraz 1966. W 1964 i 1965 roku był mistrzem ZSRR. Mężczyzna zmarł w wieku 82 lat, same okoliczności jego śmierci wydają się wyjątkowo niejasne i będą przedmiotem badanym przez służby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie żyje Aleksander Iwanicki

Prowadzone, w rejonie miasta Ruza w obwodzie moskiewskim, działania poszukiwawcze nad rzeką o tej samej nazwie przyniosły tragiczny finał. Oficjalnie potwierdzono informacje o tym, że mężczyzna został znaleziony martwy.

- Do niedawna liczyliśmy na cud. Niestety wydarzyła się prawdziwa tragedia - powiedział w rozmowie z agencją TASS prezes Rosyjskiej Federacji Zapaśniczej Michaił Mamiaszwili, cytowany przez portal Sport.pl. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą od razu założyli, że mogło dojść do utonięcia w pobliskiej rzece i to tam skupili swoją uwagę. Były zapaśnik wyszedł na grzyby do lasu i nigdy już z nich nie wrócił. Później nad rzeką odkryli część rzeczy Iwanickiego i to dało początek teorii o utonięciu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Wkrótce w sklepach może powstać nowy zakaz. Większość Polaków jest za, a Wy?

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci legendarnego zapaśnika

Mimo iż ciało zostało znalezione nad brzegiem Ruzy w pobliskim lesie, to Sport.pl podaje, że okoliczności śmierci Aleksandra Iwanickiego wydają się dosyć tajemnicze. Śledczy będą przyglądać się sprawie i wykluczać ewentualny udział osób trzecich. Mężczyzna po zakończeniu kariery zatrudnił się w telewizji RTR w jednej z redakcji sportowych. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Kamil Stoch dostał nieoczekiwane propozycje od swoich fanów. Jeśli je przyjmie, zadziwi całą Polskę (FOTO)
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. NBP ma bardzo złe wieści dla pracowników. Niektóre marzenia muszą odłożyć w kąt
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Wielka panika i chaos w centrum handlowym. Ludzie nagle zaczęli uciekać, przyjechały służby

Źródło: sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News