Mężczyzna próbował wskoczyć do jadącego pociągu. "Na peronie została tylko błękitna walizka"

Mężczyzna próbował wskoczyć do jadącego pociągu. "Na peronie została tylko błękitna walizka" Źródło: pexels/adil_alimbetov/

Młody mężczyzna usilnie próbował wskoczyć do rozpędzającego się pociągu. Nagle znalazł się na torach, a świadkowie zdarzenia zamarli. Chwilę później na miejscu zjawiła się policja.

Mężczyzna najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy, jakie konsekwencje może nieść za sobą jego zachowanie. Pozostałe osoby, znajdujące się na peronie nie mogły uwierzyć w to, co widzą. Chłopak usiłował wskoczyć do rozpędzającego się pociągu. Świadkowie wiedzieli, że muszą działać szybko, na peronie została po nim jedynie błękitna walizka.

Młody mężczyzna chciał wskoczyć do jadącego pociągu 

Zderzenie miało miejsce w minioną sobotę na Dworcu Centralnym w Warszawie, około godziny 19:30. Młody chłopak spóźnił się na pociąg, a gdy zobaczył, że maszynista zaczyna ruszać, próbował w ostatniej chwili wskoczyć do środka. Sprawę utrudniał fakt, że miał ze sobą sporych rozmiarów walizkę. Mężczyźnie udało się jedynie otworzyć drzwi, skok natomiast nie poszedł po jego myśli i nagle znalazł się na torach, po których rozpędzał się pociąg. 

- Chłopak chciał wskoczyć do odjeżdżającego pociągu. Udało mu się otworzyć drzwi, ale niestety wpadł pod rozpędzający się pociąg. Na skraju peronu została jedynie błękitna walizka - opowiada świadek zdarzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Interweniowała policja 

Podróżujący, znajdujący się wówczas na peronie, pospieszyli na ratunek chłopakowi. Nie było to najłatwiejszym zadaniem tym bardziej, że nim pociąg się zatrzymał, przejechał prawie cały peron. Akcja jednak zakończyła się sukcesem i świadkom udało się ocalić życie młodego chłopaka. Z ich relacji wynika, że nie odniósł żadnych, większych obrażeń, jednak był bardzo przestraszony. 

Dzisiaj grzeje: 1. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
 
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Choć wszystko zakończyło się szczęśliwie, cały proceder nie mógł obejść się bez interwencji policji. Funkcjonariusze, którzy zjawili się na miejscu, sprawdzili czy chłopakowi na pewno nic nie dolega. Na jego nieszczęście mundurowi nie mogli pozostać obojętnymi i szybko go spisali. Zapewne nie tylko sam młody mężczyzna, ale i wszyscy świadkowie, wyciągną z tej sytuacji odpowiednią lekcję, którą zapamiętają na długo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Wielka żałoba w rodzinie królewskiej. Księżna miała nietypowe żądania, jej pogrzeb różnił się od innych
  4. Uwielbiana uczestniczka "Sanatorium miłości" rozpocznie karierę w telewizji. Niedługo wystąpi w popularnym show
  5. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć

Źródło: tvn24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu