Mężczyzna w śpiączce
youtube.com MyKMU NET
Monika Majko - 24 Października 2020

Leży w śpiączce od 15 lat. Nagle wydarzył się cud, kamera wszystko nagrała

Mężczyzna od 15 lat znajduje się w stanie śpiączki, jednak rodzina wciąż wierzy, że kiedyś się obudzi. Kiedy jego bliscy zobaczyli nagranie z kamery, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Mężczyzna od 15 lat znajduje się w stanie śpiączki, nagle wydarzyło się coś niewiarygodnego. Kiedy rodzina pacjenta obejrzała nagranie z kamery, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Bliscy wciąż wierzą, że ich krewny kiedyś się wybudzi. Teraz jeszcze mocniej trzymają kciuki.

Mężczyzna od 15 lat jest w stanie śpiączki

Niesamowite nagranie obiegło sieć, na platformie Youtube.com opublikował je m.in. kanał o nazwie "MyKMU NET". Widać na nim pacjenta na szpitalnym łóżku, który delikatnie podnosi swoją dłoń do góry, reagując tym gestem na przywitanie kobiety, która znajduje się poza kadrem kamery. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie fakt, że mężczyzna ten od 15 lat pozostaje w stanie śpiączki.

Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacjeMamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacjeCzytaj dalej

Bohaterem nagrania jest saudyjski książę Al-Waleed bin Khalid Al-Saud, który w 2005 roku, podczas studiów na uczelni wojskowej, uległ wypadkowi samochodowemu. W wyniku tej tragedii młody mężczyzna doznał udaru krwotocznego mózgu i zapadł w śpiączkę, która trwa już od 15 lat.

Arabski książę od lat jest podłączony do respiratora, jednak jego ojciec nie traci nadziei, że syn kiedyś się wybudzi. Książę Al-Waleeda bin Talala nalegał, by lekarze na bieżąco monitorowali stan młodego mężczyzny, jednak takiego nagrania z kamery umieszczonej w sali pacjenta nikt się nie spodziewał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Mężczyzna poruszył ręką, to jego pierwszy zarejestrowany od 5 lat ruch

Na filmie książę wyraźnie podnosi ku górze swoje palce, a na polecenie kobiety obecnej w pomieszczeniu podnosi całą dłoń jeszcze wyżej. To pierwszy zarejestrowany ruch pogrążonego w śpiączce mężczyzny od 5 lat, dlatego bliscy byli w szoku oglądając nagranie.

Dzisiaj grzeje:

1. Zacznie się już rano w niedzielę. Wielki sabotaż kościołów w całej Polsce, co się dzieje?

2. Wiadomość sprzed chwili: Kraska powiedział, co prawdopodobnie nastąpi za 2 tyg. Pozostało tylko czekać

3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile

Nagranie szybko obiegło sieć i bardzo poruszyło internautów na całym świecie. Na Twitterze udostępniła je m.in. saudyjska księżniczka Noura bint Talal Al-Saud. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy z ciepłymi słowami w kierunku księcia i jego bliskich, choć wielu użytkowników sieci wskazuje również, że ruch ręki mógł zostać wymuszony za pomocą podłączonych do ręki księcia elektrod stymulujących mięśnie.

- I to jest przykład tego, że nie można po prostu odłączać ludzi w śpiączce od aparatury podtrzymującej życie, nawet po wielu latach - stwierdził jeden z użytkowników sieci.

- Niestety, to elektroterapia, nie on. Życzę mu bardzo dobrego fizjoterapeuty, który będzie w stanie przeprowadzić dobrą rehabilitację. Powodzenia mój drogi - napisał inny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Turysta głęboko spał, gdy niedźwiedź zbliżył się do jego namiotu. Po chwili stało się niemożliwe, aż włosy stają dęba na głowie
  3. Rodzinny dramat gwiazdy polskiego sportu. Jej dziecko jest nieuleczalnie chore. "Nie ma nadziei na poprawę"
  4. Pod osłoną nocy rząd opublikował nowe rozporządzenie. Kluczowa zmiana w godzinach dla seniorów
  5. Tragiczne informacje, nie żyje wspaniała Polka. "Cudowny, skromny, wspaniały człowiek"
  6. Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w Polsce. Dziesiątki zakażonych, bardzo przykre informacje
  7. Niezwykłe odkrycie na Księżycu? NASA: "Kolejny ogromny krok dla ludzkości"
  8. Oszałamiające ciasto bez pieczenia, sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wystarczy nieco herbatników, masa i kilka minut wolnego czasu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News