Mężczyzna myślał, że jest sam z psem. Jak żona zobaczyła, co robią, natychmiast zaczęła nagrywać

Mężczyzna myślał, że jest sam z psem. Jak żona zobaczyła, co robią, natychmiast zaczęła nagrywać Źródło: screen/youtube/

Mężczyzna był przekonany, że w domu nie ma nikogo, oprócz jego ukochanego psa. Nie podejrzewał, że tuż za ścianą czai się żona, która nagrała wszystko, co robił.

Mężczyzna odpoczywał na kanapie, a tuż obok niego przesiadywał psiak, bacznie się w niego wpatrując. Już po kilku sekundach, obaj zrobili coś nieprawdopodobnego. Na całe szczęście, wszystko zostało nagrane, a teraz przemierza Internet i zyskuje widzów na całym świecie. 

Mężczyzna był przekonany, że jest sam z psem 

Pies to zdecydowanie najlepszy przyjaciel człowieka, o czym niejednokrotnie możemy się przekonać. Więź między nim a właścicielem potrafi być tak silna, że czworonóg jest w stanie nauczyć się wielu zachowań, typowych dla człowieka. W tym przypadku mamy na to idealny dowód. 

Ten mężczyzna był przekonany, że jest sam ze swoim pupilem i nikt nie zobaczy tego, co obaj najwyraźniej chcieli zrobić. Jak gdyby nigdy nic siedzieli na kanapie, co chwilę na siebie spoglądając. Wyglądali zupełnie tak, jakby czytali sobie w myślach, bowiem nie minęło kilka sekund, a obaj zaczęli robić to samo. Gdy tylko właściciel pokręcił głową, psiak powtarzał. Z każdym kolejnym ruchem stawało się to coraz bardziej płynne, aż do złudzenia zaczęło przypominać taniec. Bez wątpienia był to ich własny, oryginalny i niepowtarzalny taniec. W kilka chwil zapomnieli o całym świecie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona wszystko nagrała z ukrycia 

Zarówno psiak, jak i jego pan, byli tak pochłonięci zabawą, że nie zauważyli, iż kilka metrów dalej stoi żona mężczyzny. Kobieta wiedziała, że musi uwiecznić tak zabawną chwilę, dlatego od razu wyjęła aparat i zaczęła nagrywać.  

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa

2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić 

Nie omieszkała również podzielić się wszystkim ze światem. Filmik błyskawicznie znalazł się na serwisie społecznościowym YouTube, gdzie oglądają go ludzie z całego świata. Nagranie okazało się hitem, o czym zdecydowanie świadczą wyświetlenia mówiące, że wideo zostało dotworzone blisko 30 milionów razy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Mąż Alicji zginął w wypadku samochodowym, jadąc z kochanką. Gdy na szpitalnym łóżku zobaczyła nieprzytomną siostrę, prawie zemdlała
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News