Zajrzał do otwartego grobu i zaczęło się dziać. Pilnie wezwano pogotowie i służby na cmentarz

Zajrzał do otwartego grobu i zaczęło się dziać. Pilnie wezwano pogotowie i służby na cmentarz Źródło: Wikipedia / Arkadiusz Simko

Mężczyzna przechadzał się po cmentarzu, nagle zaciekawiła go jedna z krypt. Kiedy zajrzał do środka wydarzyło się nieoczekiwane. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

Mężczyzna spacerował po jednym z cmentarzy. 41-latek wyjątkowo zaciekawił się jedną z krypt i czym prędzej zajrzał do środka. Wtedy wydarzyła się zupełnie nieoczekiwana rzecz. Na miejsce natychmiast wezwano służby i pogotowie ratunkowe, a mężczyzna zapamięta te wizytę na cmentarzu na całe życie.

Mężczyzna zajrzał do pustego grobu, nagle wydarzyła się niespodziewana rzecz

Niektórzy są bardzo zaciekawieni tym, co dzieje się z człowiekiem po śmierci, inni wolą unikać tematu przemijania. Wiele osób przebywanie wewnątrz grobu kojarzy z najgorszym koszmarem. Zupełnie innego zdania był 41-latek, który spacerował po Cmentarzu Miejskim w Kaliszu.

Kiedy spostrzegł pustą kryptę, nie mógł powstrzymać ciekawości i zajrzał do grobu, by zobaczyć do jest w środku. Niestety, nachylił się w tak gwałtowny sposób, że wpadł do wykopanej dziury i nie mógł wyjść o własnych siłach.

- 41-letni mężczyzna wpadł do grobowca na Cmentarzu Miejskim przy ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Zaciekawiła go jedna z pustych krypt i postanowił zajrzeć do niej - tak niefortunnie, że wpadł do dołu – poinformowała Anna Jaworska-Wojnicz z kaliskiej policji.

Mężczyzna zapamięta tę wizytę na cmentarzu do końca życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na cmentarz natychmiast wezwano służby ratunkowe i pogotowie. Mężczyzna został wyciągnięty z dołu i przewieziony do lokalnego szpitala na oddział ratunkowy. Funkcjonariusze poinformowali, że 41-latek zajrzał do grobu, bo był ciekawy co jest w środku.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. 
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Ciekawski mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. W wyniku upadku zranił się w nogę, jednak nie zagraża to jego życiu. Gdy tylko zostanie zabezpieczona przez lekarzy, 41-latek opuści szpital. Ten pechowy spacer zapamięta pewnie do końca życia.

- Mężczyzna będzie miał szytą ranę podudzia, po czym zostanie wypisany ze szpitalnego oddziału ratunkowego – powiedział rzecznik szpitala Paweł Gawroński.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News