mężczyzna zakupy nie żyje
Pixabay.com Free-Photos
Joanna Szwalikowska - 23 Listopada 2020

Mężczyzna w sklepie nagle osunął się na ziemię i umarł. Policjant sprawdził kim jest i zamarł

Mężczyzna w trakcie robienia zakupów w jednym z osiedlowych sklepów, nagle zasłabł i osunął się na ziemię, po czym zmarł. Niedługo później na jaw wyszła przerażająca prawda. Był on zakażony kronawirusem i złamał zasady izolacji.

Mężczyzna z Gdyni został objęty obowiązkiem izolacji. Taki stan rzeczy wynikał z tego, iż otrzymał on pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Jak się jednak okazało, pomimo obowiązku, jaki został na niego nałożony, opuścił miejsce zamieszkania. Poszedł na zakupy, po czym zmarł jeszcze w ich trakcie.

Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaPacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaCzytaj dalej

Mężczyzna złamał nakaz izolacji, był zakażony koronawirusem

63-latek był zakażony koronawirusem. Obecne przepisy wskazują, iż jest to dostateczny powód do nałożenia na niego obowiązku odbycia izolacji. Od wczoraj (22 listopada) miał więc przebywać w domu. Niestety, mężczyzna nie dotrzymał nakazu i dziś rano wybrał się do sklepu osiedlowego na zakupy.

63-latek nagle zasłabł w sklepie i zmarł. Pracownik, który był świadkiem sytuacji, natychmiast wezwał pomoc. Niestety po przyjeździe służb, lekarz mógł już tylko stwierdzić zgon. Nie był w stanie już w jakikolwiek sposób pomóc mężczyźnie.

Izolacją domową objęta zostaje każda osoba, która otrzymała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Dzieje się to automatycznie. Złamanie zasad izolacji lub kwarantanny grozi bardzo wysoką karą finansową. W przypadku jej nałożenia przez sanepid, może osiągnąć nawet 30 tysięcy złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

63-latek z Gdyni zdecydował się podjąć bardzo ryzykowną decyzję. Choć od niedzieli 22 listopada powinien przebywać w domu, dziś rano wybrał się na zakupy do sklepu osiedlowego przy ulicy Paprykowej.

Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania pomimo zakazu przemieszczania się, jaki wydano w związku z wykryciem w jego organizmie wirusa Covid-19. Zamierzał zrobić zakupy w pobliskim sklepie osiedlowym. Kiedy znalazł się już na miejscu, nagle niespodziewanie osunął się na podłogę.

Jak informują media, pracownik miał natychmiast wezwać na miejsce służby ratunkowe. Niestety, 63-latkowi nie dało się już pomóc. Lekarz stwierdził zgon. Sprawą zajęła się już policja.

Dzisiaj grzeje:

  1. Księżna Kate i książę William przekazali smutną wiadomość. "Będziemy za nim bardzo tęsknić", pies nie żyje
  2. Kinga Rusin ukarana, policjanci wlepili jej mandat. Nie miała nic na swoją obronę
  3. Młodsza siostra powiedziała Julii, jaką dostała pracę domową z religii. Kobieta wpadła w szał

Sprawa zostanie zbadana przez policję, której prace będzie nadzorował prokurator. TVP Info przekazało również informację o tym, że sklep, w którym doszło do zdarzenia, został zdezynfekowany.

O całej sprawie poinformowana została również stacja sanitarno-epidemiologiczna w Gdyni. Przekazano do niej dane wszystkich osób, z którymi potencjalnie mógł mieć bezpośredni kontakt zakażony mężczyzna.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Skandaliczne zdjęcie obiegło internet. Szpital się tłumaczy
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Podaruj sobie dawkę witamin i zdrowia w postaci pysznej surówki. Połączenie marchewki i pora sprawia, że nie można się od niej oderwać
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVP Info, RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News