Żona pobiła Roberta na oczach kolegi. Robiła mu takie rzeczy, że ze wstydu i upokorzenia zrobił się czerwony jak burak

Żona pobiła Roberta na oczach kolegi. Robiła mu takie rzeczy, że ze wstydu i upokorzenia zrobił się czerwony jak burak Źródło: unsplash.com/Nik Shuliahin

Mężczyzna jest upokarzany przez swoją żonę regularnie. Pierwszy raz zrobiła to na oczach jego kolegi - od tamtego momentu na każdym kroku jest ofiarą partnerki. Wystarczy, że zrobi coś, co jej się nie spodoba.

Mężczyzna musi uważać na każdym kroku. Otrzymuje ciosy nawet za błahostki. Wystarczy, że czegoś nie powie lub powie nie w taki sposób, jaki oczekuje jego partnerka i rozpętuje się piekło. Wstyd mu opowiedzieć, jak upokarza go własna partnerka.

Mężczyzna został upokorzony przy swoim koledze. Żona zrobiła coś nieprzewidywalnego

Przemoc domowa, zarówno fizyczna i psychiczna to coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca. Kobiety głośno mówią o tym, czego doświadczają ze strony partnerów. Jest jeszcze druga strona medalu: to kobiety często stosują przemoc wobec drugich połówek. Upokarzani mężowie i narzeczeni boją się o tym mówić, ponieważ w społeczeństwie istnieje pogląd, że to uwłaczające, iż dają sobą pomiatać. Taki problem ma Robert.

Mężczyzna opisuje swój związek z żoną. Przyznaje się do tego, że partnerka go bije, a wściekłość pojawia się, kiedy zrobi coś nie po jej myśli. To przerażające, ale kiedyś rozbiła butelkę na jego głowie. Robert chciał uczcić wraz z kolegą skończony remont, przy którym długo pracowali. Pojawił się alkohol. Kiedy jego żona to zauważyła, wparowała do pokoju i rozbiła mu na głowie butelkę wódki. Był w szoku, ale nie zamierzał jej "oddawać". Przecież to kobieta - nie tak został wychowany.

"Nikt nie chce mi wierzyć, że mogę przeżywać coś takiego"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert jest świadomy tego, że jego wybranka jest choleryczką. Jednak od incydentu z butelką w jego związku zaczęło dziać się jeszcze gorzej.

- Od tamtego czasu dostaje mi się regularnie. Zapomnę czegoś na zakupach - uderzenie w twarz. Nie powiem jej komplementu przed wyjściem na imprezę - kopniak albo szczypanie, aż zrobią się siniaki. Nie umiem odejść, nikt nie chce mi wierzyć, że mogę przeżywać coś takiego - zwierza się mężczyzna.

Chociaż większość komentarzy dotyczących tego pełnego przemocy związku oczernia Roberta, że nie potrafi sobie poradzić z żoną, to wielu mężczyzn opowiada również o swoich doświadczeniach. Przemoc z ręki kobiety występuje o wiele częściej.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

- Mówiła, że jestem nieudacznikiem, że jestem śmieciem, że nie mogę jej nic zaoferować i jestem pi**ą nie facetem. Później doszło szturchanie i "plaskacze" w twarz przy każdej okazji. Kiedy po jednej z awantur złamała mi nos, zgłosiłem się na policję. Wszystko obróciła na swoją korzyść - opowiada inny z internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Lidl w pośpiechu wycofuje ze sprzedaży podstawowy produkt. Może wywołać NOWOTWÓR!

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł