Mężczyzna wepchnął małpę w zoo do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie

Mężczyzna wepchnął małpę w zoo do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie Źródło: youtube/daily mail

Mężczyzna chciał zrobić "śmieszny" żart na oczach siedzących niedaleko kobiet. Postanowił wepchnąć małpę z zoo do wody. Jego znajomy wszystko nagrywał.

Mężczyzna próbował się popisać podczas pobytu w zoo. Sytuacja była idealna, aby "błysnąć". Niedaleko, na ławce zgromadzone było grono kobiet, a sam żartowniś znajdował się w obiektywie kamery. Nie wiedział jeszcze, że szybko spotka się z karą za swój żart.

Mężczyzna chciał zrobić głupi żart. Dręczył małpę w zoo

Do incydentu doszło w jednej z chińskich świątyń, w której zwierzęta chodzą po tym samym obszarze, co ludzie. Jedno ze zwierząt siedziało na poręczy nad wodą, odwrócone plecami do żartownisia. Mężczyzna powoli podkradł się do niczego niespodziewającej się małpy i zepchnął ją do wody. Po "akcji" od razu rzucił się do ucieczki.

Małpy to jednak wyjątkowo zwinne zwierzęta, więc mimo tego, że została zepchnięta, udało się jej chwycić krawędzi i rzucić w pogoń za mężczyzną. Gdy wszyscy widzieli go uciekającego przed drobną małpą, nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Mężczyzna zrobił z siebie pośmiewisko na oczach wielu odwiedzających świątynię. Jednak wyśmianie to dopiero początek jego upokorzeń.

Małpa zemściła się na mężczyźnie 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zepchnięta do wody małpa szybko zaniechała pogoni, ale na pomoc rzuciła się jej koleżanka, która zdecydowała się nie rezygnować z pogoni za żartownisiem. Zwierzak wskoczył do budynku, w którym skrył się mężczyzna i rzucił się mu na twarz. W odgonieniu małpy musieli pomóc inni turyści.

Dzisiaj grzeje: 1. Wmawiała wszystkim, że jej córka jest śmiertelnie chora. Zbierała pieniądze na jej leczenie, a sama ją zabiła
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

Mężczyzna dostał nauczkę, żeby więcej nie dręczyć zwierząt. Jego żart był nie tylko nieudany, ale jeszcze kosztował go poważne podrapania twarzy, oraz ośmieszenie na oczach innych gości. Na pewno następnym razem pomyśli, zanim zrobi coś podobnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowa OPŁATA od przyszłego roku. Rząd zmusi polską rodzinę do dokładania się do przestarzałej technologii
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Zatrzymali ją uzbrojeni mężczyźni. Zaciągnęli do pobliskiego domu i zgotowali jej prawdziwe piekło, spełnili wszystkie chore zachcianki
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Była prawdziwą seksbombą lat 80. Kochali ją widzowie TVP, ale z własnej winy odeszła w zapomnienie

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł