Służby potwierdziły czarny scenariusz. Niestety, nie żyje
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 23 Sierpnia 2020

Służby potwierdziły czarny scenariusz. Niestety, nie żyje

Mężczyzna nie miał szans na przeżycie, choć do końca wierzono, że jeszcze uda się uniknąć najgorszego. Niestety, przybyłe na miejsce tragedii służby okazały się bezsilne. Potwierdzono najczarniejszy scenariusz.

Martwy mężczyzna unosił się na powierzchni wody. Świadkowie, którzy zauważyli ciało, natychmiast wezwali pomoc, ale na nic się ona zdała. Media obiegła przygnębiająca wiadomość o śmierci mieszkańca polskiej miejscowości.

Obrazek zdradzi ci prawdęCo najpierw widzisz na obrazku? Pierwsze skojarzenie zdradza największy sekret twojego charakteruCzytaj dalej

Służby nie mogły nic zrobić. Mężczyzna utopił się w stawie

O sprawie informuje Wirtualna Polska. Jak możemy się dowiedzieć, do zdarzenia doszło 22 sierpnia tuż po godzinie 18:00 w Redzikowie koło Słupska w województwie pomorskim. Do lokalnej straży pożarnej napłynęło zgłoszenie dotyczące ciała starszego mężczyzny, dryfującego na wodzie w jednym ze stawów. Funkcjonariusze natychmiast udali się na wskazane miejsce, gdzie zastali mrożący krew w żyłach obraz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ksiądz proboszczKsiądz Artur został ogłoszony najprzystojniejszym duchownym w Polsce. Kościół go ukarałCzytaj dalej

Rzecznik słupskiej straży pożarnej, Piotr Basarab, w przytaczanej przez WP rozmowie z "Radiem Gdańsk" poinformował, że na miejscu tragedii pracowało pięć zastępów straży pożarnej, a także dwie łodzie z Wodnego Pogotowia Ratunkowego. Gdy ciało 72-latka udało się wydostać na brzeg, funkcjonariusze podjęli się reanimacji.

Niestety, po kilkunastu minutach przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. O sprawie poinformowano policję, która wszczęła dochodzenie. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia, jednak jak podaje WP, według wstępnej teorii śledczych śmierć 72-latka najprawdopodobniej jest efektem nieszczęśliwego wypadku, a w tragedię nie są zamieszane osoby trzecie. Dopiero jednak zgromadzenie materiału dowodowego pozwoli potwierdzić lub zdementować tę tezę.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. Nikt nie mógł się spodziewać

2. Nowe wytyczne WHO dotyczące noszenia maseczek. Jednak nie wszyscy powinni je nosić

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje

Lokalna społeczność nadal nie może uwierzyć w tę tragedię. Świadek, który zauważył ciało, prawdopodobnie został już przesłuchany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły wprowadzają nagłe zmiany. Rodzice zaskoczeni, nikt nie był przygotowany
  2. Daniel Martyniuk wpadł w furię. Padły bardzo mocne słowa o sytuacji w Polsce, przesadził?
  3. Lekarze myśleli, że na świat przyszło zdrowe dziecko. Gdy spojrzeli na pępowinę, w jednej chwili pobledli
  4. Gwiazdor disco polo nagle złapał za mikrofon na weselu. Gdy dołączyła do niego babcia, goście mieli łzy w oczach
  5. Matka tragicznie zmarłego Kacperka przerwała milczenie. W sprawę ponownie angażuje się Rutkowski

Bronisław Komorowski - stan zdrowiaCo się dzieje z Komorowskim? Drastycznie schudł, chodził o lasceCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News