Szef zabronił im pracować w krótkich spodniach. Następnego dnia na widok stroju pracowników osłupiał

Szef zabronił im pracować w krótkich spodniach. Następnego dnia na widok stroju pracowników osłupiał Źródło: Screen/Twitter/The Sun

Mężczyzna namówił swoich kolegów z pracy, aby wspólnie zrobili małego "psikusa" szefowi. Ten wcześniej zabronił swoim pracownikom przychodzić do pracy w krótkich spodenkach - pomimo upałów sięgających 35 st. Celsjusza. Wkrótce pożałował swojej decyzji. To, co zrobili budowlańcy, rozśmieszyło miliony internautów.

Mężczyzna nie chciał, aby jego pracownicy przychodzili do pracy w krótkich spodenkach. Jak twierdzi - jest to bardzo niebezpieczne i wiąże się z poważnym ryzykiem. Na budowie wymagany jest specjalny ochronny strój. Brak przestrzegania zasad bezpieczeństwa może być opłakany w skutkach - np. wtedy, gdy noga pracownika zostanie trafiona opiłkami ciętego żelaza, lub gdy niespodziewanie coś na nią spadnie.

Pracownicy, pomimo jego tłumaczenia, byli rozzłoszczeni decyzją szefa, który rozkazał im, aby nigdy więcej nie przychodzili do pracy w krótkich spodenkach. W przeciwnym razie wystosuje wobec nich poważne konsekwencje. W tej sytuacji mężczyźni, przyparci do muru, postanowili dać nauczkę szefowi. Tych widoków nie zapomni już do końca swojego życia.

Mężczyzna był tym zupełnie zaskoczony. Jego pracownicy przyszli do pracy bez spodni

Na budowę w Surrey (Wielka Brytania) pięcioro pracowników przyszło do pracy nie mając na sobie ochronnych, długich spodni. Dlaczego? Ponieważ szef zabronił im wkładać krótkie spodenki. Choć w takiej sytuacji pracownicy powinni byli wrócić do swojego dawnego ochronnego odzienia, to jednak nie mogli tego zrobić z bardzo prostej przyczyny. Temperatura na zewnątrz była zbyt duża, aby można było wytrzymać w długich spodniach przez wiele godzin. Budowlańcy postanowili, że pomimo tego zastosują się do nakazu pracodawcy, ale postanowili go nieco przechytrzyć. Przyszli do pracy w spódnicach i sukienkach, które pożyczyli wcześniej od swoich żon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Ten widok rozśmieszył równo wszystkich internautów, którzy zdjęcia z placu budowy zobaczyć mogli na oficjalnym koncie Twitter portalu The Sun. Wesoła brygada radośnie pracowała "jak gdyby nigdy nic" w seksownych spódnicach, a zszokowany szef jedynie patrzył z niedowierzaniem. Jedno jest pewne - pożałował swojego zakazu. Tego widoku owłosionych i spoconych męskich nóg łatwo nie zmyje ze swojej pamięci.

Fot. Twitter/The Sun

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Zamontował kamery przez podejrzane zachowanie żony. Obejrzał nagranie i natychmiast wezwał policję
  4. Podczas swojego wesela Sylwia poszła zmienić sukienkę. Otworzyła drzwi pokoju i odkryła sekret męża, który zakończył jej małżeństwo
  5. Gwałcił swoją 4-tygodniową córeczkę, połamał jej 45 kości. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Rodzice poszli zidentyfikować ciało syna. Zobaczyli, jak wyglądały jego zwłoki i dotarła do nich straszna prawda

Źródło: Topniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News