Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji

Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji Źródło: unsplash.com/Bill Oxford

Mężczyzna może czuć się ogromnie zażenowany. Chciał ukryć się przed ścigającą go policją, ale nie spodziewał się, że sam siebie zdradzi. Sposób, w jaki to zrobił, jest wyjątkowo niefortunny.

Mężczyzna był podejrzewany o posiadanie zabronionych substancji. Funkcjonariusze postanowili go odnaleźć, jednak ten nie zamierzał im ułatwiać pościgu. Postanowił się schować i przeczekać okres poszukiwań w bezpiecznej kryjówce. Prawie mu się udało, jednak kilka chwil później sam siebie wydał w kuriozalny sposób.

Mężczyzna zdradził swoją kryjówkę policji. Najdziwniejszy jest sposób, w jaki to zrobił

Mężczyźnie udało się zbiec i ukryć, zanim policjanci go namierzyli. Mundurowi jednak postanowili rozejrzeć się za podejrzanym. Nie wiadomo, jak długo musieliby go szukać, gdyby nie okropna, wstydliwa wpadka przestępcy. Niechcący zdradził, gdzie się chowa, a funkcjonariusze nie mieli już problemu z namierzeniem gagatka.

W miejsce zaprowadził je dźwięk bąków. Mężczyzna miał wyraźny problem z gazami, których nie mógł kontrolować. Donośne odgłosy w połączeniu z intensywnym zapachem pomogły policji zlokalizować przestępcę, który został przez nich zatrzymany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przestępca będzie wyśmiewany nawet w więzieniu

Cała sytuacja wyjątkowo rozbawiła policjantów, którzy postanowili podzielić się całą historią na Facebooku. Trzeba przyznać, że w ich pracy takie przypadki zdarzają się nadzwyczaj rzadko. Uznali, że przestępca zasłużył na to wątpliwe wyróżnienie. Post szybko zyskał ogromną popularność, a internauci nie kryją, jak bardzo śmieszy ich ta akcja. W sieci można znaleźć coraz więcej żartów sytuacyjnych i memów, które wyśmiewają mężczyznę.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Trzeba przyznać, że popularność z tak wstydliwego powodu jak reakcje własnego organizmu to nic miłego. Można założyć, że nawet współwięźniowie będą pękać ze śmiechu, gdy dowiedzą się, z jakiego powodu ich nowy kolega został zatrzymany. Zapewne już niedługo mężczyzna zyska jakiś niechlubny przydomek upamiętniający żenującą wpadkę.

(Fot. Facebook.com/Clay County, Missouri Sheriff)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  2. Najbardziej przerażający horror wszech czasów. Widzowie po obejrzeniu go chodzą spać przy zaplanowym świetle
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News