Mężczyzna bez skrupułów pchnął matkę pod pociąg. Powód mrozi krew w żyłach

Mężczyzna bez skrupułów pchnął matkę pod pociąg. Powód mrozi krew w żyłach Źródło: Unsplash/Chris Yang

Mężczyzna wyjawił powód zbrodni, której się dopuścił. Bez żadnych skrupułów podbiegł do matki i pchnął ją pod nadjeżdżający pociąg, który nie miał żadnych szans przed zatrzymaniem się w porę. Świadkowie na własne oczy widzieli, jak przerażona kobieta zostaje zmiażdżona przez maszynę. Policja przesłuchując sprawcę nie mogła uwierzyć w motywy, które nim kierowały.

Mężczyzna został zatrzymany przez jednego z czekających na maszynę pasażerów. Później relacjonował policjantom zdarzenie, które zupełnie go zszokowało. Jak opowiadał 28-latek, sprawca podbiegł do nieświadomej zagrożenia kobiety, którą następnie wepchnął pod pociąg. Zginęła na miejscu.

Mężczyzna odpowie za zabójstwo, którego dokonał z premedytacją

28-latek stał na peronie i oczekiwał, tak jak reszta pasażerów, na pociąg. Jak podaje serwis "RMF24" sytuacja miała miejsce w Niemczech w miejscowości Voerde. Mężczyzna obserwował przez cały czas stojącą nieopodal torów kobietę. W pewnym momencie poderwał się i podbiegł do niej. Świadkowie nie wiedzieli, co chodzi po głowie 28-latkowi. Nikt nie myślał o tym, że zaraz wydarzy się tragedia. 28-latek nagle pchnął 34-letnią matkę na tory.

W tym samym momencie do stacji zbliżał się pociąg, który nie miał szans, aby zatrzymać się w porę. Rozjechał kobietę, która zginęła na miejscu. Niewinna niczemu 34-latka osierociła swoje 13-letnie dziecko. Jej ciało najprawdopodobniej zostało rozczłonkowane na części. Maszynista tłumaczył, że nie mógł zapobiec jej śmierci, bo maszyny tego typu mają zbyt długą drogę hamowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Pomyślał sobie, że popchnie ją pod pociąg"

28-latkowi grozi teraz nawet dożywocie. Śledztwem w sprawie zabójstwa kobiety zajmuje się prokuratura, którą przeraziło w szczególności tłumaczenie 28-latka (z pochodzenia Serba). Powiedział on, że był po prostu... ciekawy, jak to jest kogoś zabić. To, że wybrał akurat tę 34-latkę to zupełny przypadek. Kobieta akurat stała blisko torów i była najłatwiejszym celem dla zabójcy.

 - Zobaczył ją na peronie i pomyślał sobie, że popchnie ją pod pociąg - wyznał prokurator Michael Mertens.

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  6. Komendant Główny odkrywa w TVN nowe informacje ws. Dawidka. Serce rozpada się na milion kawałków
  7. Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości

Źródło: RMF24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu