Impreza w lesie zamieniła się w koszmar. Mężczyzna wyciągnął pałkę i zrobił 17-latce najgorszą z możliwych rzeczy

Impreza w lesie zamieniła się w koszmar. Mężczyzna wyciągnął pałkę i zrobił 17-latce najgorszą z możliwych rzeczy Źródło: unsplash.com/Melanie Wasser

Mężczyzna wraz z 17-latką brał udział w imprezie urządzonej w lasku w centrum Kędzierzyna-Koźla. Kiedy nastolatka oddaliła się od towarzystwa, jej oprawca postanowił zaatakować. Najpierw znęcał się nad nią pałką, a potem stało się najgorsze.

Mężczyzna nie miał żadnych skrupułów, żeby sprawić nastolatce najgorszy ból w jej życiu. Miał sprzyjające okoliczności - nikt i tak nie słyszał krzyków i szamotaniny. Między drzewami, z dala od towarzystwa, rozgrywał się dramat dziewczyny.

Mężczyzna natychmiast ruszył za nastolatką. Był przygotowany do popełnienia zbrodni

W nocy z 11 na 12 maja zorganizowano imprezę w lesie - dla miejscowych to po prostu bardzo gęsty dziki park. W wydarzeniu przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu brała udział między innymi 17-latka oraz 20-letni Bogdan R. Kiedy nastolatka w pewnym momencie oddaliła się od grupy, mężczyzna postanowił iść za nią. Na początek zadał jej silny cios w tył głowy.

- W momencie, gdy pokrzywdzona oddaliła się od towarzystwa, Bogdan R. zaatakował ją. Uderzył kobietę pałką teleskopową w tył głowy, a następnie, dusząc, zgwałcił. Oskarżony spowodował u pokrzywdzonej liczne obrażenia ciała, powodujące rozstrój zdrowia na czas nieprzekraczający siedmiu dni - potwierdził prokurator Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Sprawą zajęła się prokuratura. Sprawcy grozi 12 lat więzienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka zdecydowała się na odważny krok, bowiem od razu po zdarzeniu wszystko zgłosiła na policję, a także podała personalia sprawcy. Bogdan R. został zatrzymany jeszcze tej samej nocy, ale twardo zaprzeczał, jakoby zgwałcił 17-latkę.

- W składanych wyjaśnieniach w toku śledztwa oskarżony nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i zaprzeczył, aby doszło do opisanych zdarzeń z jego udziałem. Jednak, w świetle zgromadzonych dowodów, w tym uzyskanej opinii biologicznej, wyjaśnienia Bogdana R. zostały ocenione wyłącznie jako wyraz obranej przezeń linii obrony - tłumaczy prokurator.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Mimo, że wydarzenia miały miejsce w maju, to dopiero teraz Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia. Aktualnie Bogdan R. czeka na proces w lokalnym areszcie śledczym. Za popełniony czyn mężczyźnie grożą nie mniej niż 2 lata, a maksymalnie 12 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News